ac bellinzona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ac bellinzona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ac bellinzona“.

UEFA taurės turnyre – lietuviškų klubų nesėkmės

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 30 UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių. Jau pranešėme, kad Zalcburge pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Marijampolės „Sūduva“, bet jai to neužteko, kad pratęstų kovą dėl prestižinio trofėjaus, nes pirmajame mače buvo pralaimėjusi net 1:4. Ne ką geriau pasisekė ir klubams, savo gretose turintiems lietuvių - iš UEFA taurės varžybų buvo priversti pasitraukti tiek Tomo Radzinevičiaus Libereeco „Slovan“, tiek Tomo Tamošausk...
2008-08-29

G.Paulausko klubui nepavyko iškovoti Šveicarijos futbolo taurės

Šveicarijos II lygos (Challenge League) lyderiui Gedimino Paulausko „AC Bellinzona“ klubui nepavyko iškovoti šalies futbolo taurės. Sekmadienį turnyro finale be lietuvio rungtyniavusi „AC Bellinzona“ vienuolikė 1:4 (0:1) pralaimėjo devintą kartą klubo istorijoje šalies taurę iškovojusiems elitinės lygos („Super League“) lyderiams „FC Basel“ futbolininkams. Taurės savininkai laimėjo pirmąjį kėlinį po tikslaus Ereno Derdiyoko (30 min.