Šveicarijos II lygos (Challenge League) lyderiui Gedimino Paulausko „AC Bellinzona“ klubui nepavyko iškovoti šalies futbolo taurės.

Sekmadienį turnyro finale be lietuvio rungtyniavusi „AC Bellinzona“ vienuolikė 1:4 (0:1) pralaimėjo devintą kartą klubo istorijoje šalies taurę iškovojusiems elitinės lygos („Super League“) lyderiams „FC Basel“ futbolininkams.

Taurės savininkai laimėjo pirmąjį kėlinį po tikslaus Ereno Derdiyoko (30 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Christianui Pougai (56 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Vis tik šalies pirmenybių lyderis antrojo kėlinio vidury per tris minutes įmušė tris įvarčius - pasižymėjo Danielis Majstorovičius (62 min.), Marco Strelleris (63 min.) ir Benjaminas Huggelis (65 min.) - ir išsprendė rungtynių baigtį.

Jei „FC Basel“ klubui pavyks laimėti ir šalies čempionatą, nesėkmę taurės turnyro finale patyrusi „AC Bellinzona“ ekipa įgis teisę rungtyniauti ateinančio sezono UEFA taurės turnyre.