abdi ipekci

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „abdi ipekci“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „abdi ipekci“.

Stambulo įdomybės: beveik tuščia, tačiau itin triukšminga „Galatasaray“ arena

Stambulo „Galatasaray“ klubas iki rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ buvo iškovojęs vos 4 pergales ir patyręs 12 pralaimėjimų. Tai atsiliepė ir lankomumui – kauniečiai žaidė beveik tuščioje arenoje. Daugiau nei 12 tūkstančių vietų turinčioje „Abdi Ipekci“ arenoje užpildytas buvo vos vienas sektorius, pagal oficialų protokolą žmonių buvo 2146. Iš neturėjimo ką veikti „nosį krapštė“ ir tuščias tribūnas nuo nelaimių saugantys apsaugininkai.
2017-01-14

„Galatasaray“ fanai: nekalbu angliškai, apie „Žalgirį“ nieko nežinau, laimės „Galatasaray“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą stos į kovą Stambule su „Galatasaray“ komanda. „Abdi Ipekci“ arenoje sutikti būsimų varžovų aistruoliai nepasižymėjo ne tik žiniomis apie varžovus iš Lietuvos, tačiau ir anglų kalbos mokėjimu. Vos trys sirgaliai iš maždaug 40-ties sutiko kalbėti, nei vienas aistruolis iš pagrindinės tribūnos į klausimus nesutiko atsakyti. „Nemoku angliškai“, „ne, ne žurnalistams“ ir kitais pasisakymais atšaudavo ir kreipė akis į šalį.
2017-01-13

Rungtynės Turkijoje sukėlė diskusijų audrą

Pavėluotas teisėjų sprendimas, keistos laukimo minutės, antras pralaimėjimas per valandą ir televizijos protestas Eurolygai. Taip baigėsi istorinė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos krepšininkų nesėkmė per Eurolygos rungtynes Turkijoje. Įskaitę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ žaidėjo Willie Solomono metimą aidint ketvirtojo kėlinio sirenai, teisėjai pakeitė sprendimą po beveik valandą trukusių derybų ir nutarė leisti išaiškinti nugalėtoją per pratęsimą.
2008-03-01

Į tikslą ves revanšo troškimas

Eurolygos dvikovą su „Efes Pilsen“ Vilniaus „Lietuvos rytas“ šįvakar galės žaisti be įtampos. Stambulo ekipai pergalės kaina didesnė – ji atvertų duris į kitą etapą.Turkų ekipa yra vienintelė šį sezoną, parklupdžiusi vilniečius jų pačių žiūrovų akivaizdoje. Neradę priešnuodžių Davido Blatto auklėtiniams, „Lietuvos ryto“ krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 70:77. Tuomet „aludarių“ komandą į priekį vedė rezultatyviausias turkų žaidėjas Drew Nicholasas, surinkęs 19 taškų.