aaronas baynesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas baynesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas baynesas“.

Penki iš šešių Bayneso tritaškių: meška kaip reikiant įbaugino Prancūziją

„Jeigu rusas išmoko mešką važiuoti dviračiu, tai ir mes iš Bayneso kažką padarysime“, — prieš septynerius metus apie Australijos rinktinės vidurio puolėją Aaroną Baynesą sakė Vilniaus „Lietuvos ryto” strategas Rimas Kurtinaitis. Pasaulio krepšinio čempionate Australijos aukštaūgis kaip reikiant nustebino visą krepšinio visuomenę. Rungtynėse prieš Lietuvą jis smeigė tris tritaškius ir tapo savotišku Lietuvos rinktinės duobkasiu. Prancūziją Baynesas nustebino dar labiau.
2019-09-09

Lietuvos varžovė Australija paskelbė bauginantį kandidatų sąrašą

Australijos krepšinio rinktinė paskelbė išplėstinį kandidatų sąrašą, kuriame – 17 žaidėjų, kviečiamų ruoštis šių metų pasaulio pirmenybėms Kinijoje. Australija kartu su Lietuva žais „mirtininkų“ H grupėje, kurioje konkurenciją taip pat sudarys Kanada ir Senegalas. Į išplėstinį kandidatų sąrašą įrašyti net 9 NBA krepšininkai, taip pat buvęs ir būsimas žalgirietis - Brockas Motumas bei neseniai sutartį su „Žalgiriu“ sudaręs Jockas Landale’as.
2019-05-23

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių

Galingą pasirodymą Detroite surengė lietuvis Jonas Valančiūnas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo penkis kamuolius. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – Toronto „Raptors“, po itin permainingos kovos, 105:102 įveikė „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir 3-ąją minutę pirmavo 6:0. Sužaidus pusę kėlinio, „Pistons“ pranašumas išaugo iki dviženklės ribos – 20:9 (7 min.
2017-04-06

„Lakers“ ekipa vilioja „Lietuvos ryto“ naujoką

Su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa dvejų metų sutartį sudaręs Aaronas Baynesas bandys prasimušti į Nacionalinę krepšinio lygą (NBA). Australas yra įtrauktas į Los Andželo „Lakers“ žaidėjų tryliktuką NBA vasaros lygai, kuri startuos liepos 10 dieną. Praėjusį sezoną A. Baynesas baigė Vašingtono universitetą ir paskutiniame sezone per 33 NCAA čempionato rungtynes vidutiniškai rinko po 12,7 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio ir blokavo po 1,3 varžovo metimo.