aalborg bk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aalborg bk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aalborg bk“.

Luko Spalvio vienuolikė kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Vokietijos antrojo diviziono klubą

Antrą vietą Danijos futbolo pirmenybėse užimantis „Aalborg BK“ klubas su Luku Spalviu kontrolinėse rungtynėse Hamburge 4:2 (1:2) nugalėjo Vokietijos antrojo diviziono „St. Pauli“ komandą. Nuo mačo pradžios žaidusį Lietuvos rinktinės puolėją 71-ą minutę aikštėje pakeitė Jannikas Pohlis. Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Enevoldsenas (41, 48, 56 ir 78 min.). Aikštės šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Marcas Hornshuhas (16 min.
2016-01-31

Luko Spalvio klubas kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Danijos futbolo pirmenybių autsaiderį

Antrą vietą Danijos futbolo pirmenybėse užimantis „Aalborg BK“ klubas su Luku Spalviu ketvirtadienį kontrolinėse rungtynėse 3:0 (2:0) nugalėjo lygos autsaiderę „Hobro IK“ ekipą. Tik pirmą kėlinį žaidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį įmušė Robertas Kakeeto (16 min.). Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Patrickas Kristensenas (21 min.) ir Thomas Enevoldsenas (81 min.
2016-01-21

Danijos futbolo čempionate - penktasis Luko Spalvio vienuolikės pralaimėjimas

Penktą nesėkmę Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) dešimtame ture patyrė penktąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg BK“ (13 tšk.) klubas, penktadienį svečiuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti į devintąją poziciją pakilusių „Viborg“ (11 tšk.) futbolininkų pranašumą. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visą mačą, o pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Jeppe'as Curthas (53 min.
2015-09-26

Lukas Spalvis įvarčiu prisidėjo prie triuškinamos savo klubo pergalės Danijoje

Trečią pergalę Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą dvylikos komandų turnyre pakilo Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg BK“ (10 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 5:1 (2:0) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje esančią Odensės OB (7 tšk.) vienuolikę. Vieno įvarčio autoriumi tapo L. Spalvis (58 min.). Lietuvos rinktinės puolėjas, kurį 75-ą minutę aikštėje pakeitė Nicklasas Helenius, savo ekipai šiame sezone jau pelnė 3 įvarčius.
2015-08-25

Danijos futbolo klubui puolėjas L. Spalvis pelnė dar du įvarčius

Dar du įvarčius Danijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynėse įmušė Lukas Spalvis, o puolėjo Olborgo "Aalborg BK" klubas sekmadienį namuose 2:0 (2:0) nugalėjo "Broendby IF" vienuolikę. Devyniolikmetis lietuvis savo penktąjį bei šeštąjį įvarčius šiose pirmenybėse įmušė 33-čią bei 37-ą minutę, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido Andersui Jacobsenui.