a. urbutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. urbutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. urbutis“.

Seriją išlyginęs Antanas Sireika: nebijau pasakyti, kad esu žioplas

„Šiauliai“ išlygino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijos su Panevėžio „Lietkabeliu“ rezultatą – 1:1. Vis dėlto vyriausiasis šiauliečių treneris Antanas Sireika po rungtynių turėjo priekaištų sau. Šiaulių komanda namuose nugalėjo 94:84. A. Sireika prisėmė kaltę dėl varžovų pelnytų taškų greitose atakose. „Lietkabelis“ jų surinko 16, „Šiauliai“ – 10. „Nebijau pasakyti, kad esu žioplas.
2018-05-15

„Šiauliai“ pergalingai baigė BBL rungtynių ciklą regione

Rungtyniaudami be susirgusio komandos lyderio Lauryno Biručio, šiauliečiai Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynių ciklą Šiaulių regione baigė pergale prieš „Jūrmala“ – 87:83 (14:16, 20:24, 27:22, 24:21). Šio rezultato pritrūko užsitikrinti pirmąją vietą A grupėje. Pirmajame BBL tarpusavio susitikime „Jūrmala“ laimėjo 10 taškų skirtumu. Šį kartą šiauliečiai revanšavosi be pralaimėjimų žengusiai Latvijos ekipai keturiais taškais ir iškovojo šeštąją BBL pergalę iš eilės.
2018-01-23

„Šiauliai“ pergalingai pradėjo BBL rungtynių ciklą regione

„Šiauliai“, surengę krepšinio šventę Pakruojyje, pratęsė pergalių Baltijos krepšinio lygoje (BBL) seriją. A grupės lyderiai 93:72 (26:17, 26:16, 22:26, 19:13) antrąjį sykį sezone įveikė svečius iš Baltarusijos – Minsko „Tsmoki-Minsk“ ir laimėjo ketvirtąsias rungtynes iš eilės. Šia dvikova Pakruojyje šiauliečiai pradėjo trijų BBL čempionato mačų regione ciklą, kuriuo siekiama populiarinti krepšinį bei tapti visam regionui atstovaujančiu klubu.
2018-01-11

„Šiauliai“ Baltijos krepšinio lygos kovas pradėjo užtikrinta pergale

Kelias rungtynes iš eilės neiškovoję pergalės Lietuvos krepšinio lygoje, „Šiauliai“ savo sirgalius nudžiugino Baltijos krepšinio lygos (BBL) starte. Saulės miesto ekipa įveikė svečius iš Baltarusijos „Tsmoki-Minsk“ – 94:78 (25:18, 29:17, 17:17, 23:26). „Šiaulių“ spurtas 14:3 dvikovos starte, prie kurio labiausiai prisidėjo du tolimus metimus pataikęs Nickas Zeisloftas, privertė svečių trenerį Rotislavą Verguną nedelsiant prašyti minutės pertaukėlės.