a. tyus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. tyus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. tyus“.

Jonas Mačiulis sužaidė sezono rungtynes, tačiau „CSKA“ išplėšė pergalę prieš „Real“

Net 12 tūkstančių rusų susirinko į Maskvoje vykusią vietos „CSKA“ ir Madrido „Real“ dvikovą. Šeimininkai nenuvylė – Nando De Colo šou lėmė pergalę 91:90. Pirmąjį kėlinį „karališkieji“ laimėjo net 26:17, tačiau tada Maskvos ekipa pagerino gynybą ir prieš pertrauką jau pirmavo 49:38. Rungtynių pabaiga buvo įtempta, tačiau vis dėlto „CSKA“ išplėšė pergalę. „CSKA“: N. De Colo (6 atk. kam., 35 naud. bal.) 28, M. Teodosič (6 rez. perd., 6 kl.) 15, N. Kurbanov (8 atk. kam.