Net 12 tūkstančių rusų susirinko į Maskvoje vykusią vietos „CSKA“ ir Madrido „Real“ dvikovą. Šeimininkai nenuvylė – Nando De Colo šou lėmė pergalę 91:90.

Pirmąjį kėlinį „karališkieji“ laimėjo net 26:17, tačiau tada Maskvos ekipa pagerino gynybą ir prieš pertrauką jau pirmavo 49:38.

Rungtynių pabaiga buvo įtempta, tačiau vis dėlto „CSKA“ išplėšė pergalę.

„CSKA“: N. De Colo (6 atk. kam., 35 naud. bal.) 28, M. Teodosič (6 rez. perd., 6 kl.) 15, N. Kurbanov (8 atk. kam.) 13, K. Hines 10.

„Real“: S. Llull (3/11 trit., 7 rez. perd.) 21, J. Carroll 13, J. Mačiulis 11, G. Ayon 10.

Kitose rungtynėse Stambulo „Galatasaray“ klubas 89:87 namuose palaužė Pirėjo „Olympiacos“.

Graikai laimėjo tik pirmąjį ir paskutinį kėlinius, tačiau sėkmingo žaidimo rungtynių viduryje turkų klubui pakako.

Įdomu tai, kad kovą dėl atšokusių kamuolių net 27:44 laimėjo Pirėjaus klubas.

„Galatasaray“: J. Dentmon 22, J. Diebler 17, A. Daye 16, A. Tyus (8 atk. kam.) 10, S. Guler (12 atk. kam.) 7.

„Olympiacos“: V. Mantzaris (7 atk. kam.) 19, G. Printezis (7 atk. kam.) 17, K. Birch (11 atk. kam.) 16, M. Lojeski (6 atk. kam.) 15, V. Spanoulis (8 rez. perd.) 14.