24 val

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „24 val“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „24 val“.

Pirmą kartą Lietuvoje surengtas 24 valandų kalnų dviračių maratonas

Rugpjūčio 18-19 d. Neries regioninio parko miškuose prie Elniakampio ežero pirmą  kartą Lietuvoje įvyko 24 val. kalnų dviračių maratonas „MTB 24h Dviratai'2012“. Ištvermės išbandymui pasiryžo 65 dviratininkai, varžęsi solo, dvejetų, ketvertų ir aštuoneto grupėse. Solo klasėje nugalėjo Saulius Speičys, Dviratų komanda, nuvažiavęs 34 ratus (409 km) per 22:49:28. Antras buvo Mantas Masalskis iš Dviratų komandos, nuvažiavęs 32 ratus (370 km) per 22:54:17 val.
2012-08-21

Lietuviai laimėjo prizines vietas 24 val. trukmės kalnų dviračių varžybose Latvijoje

Rugpjūčio 21-22 dienomis Latvijoje vykusiose tradicinėse „24h MTB“ varžybose „Dviratų“ komandos narys Einoras Šulskus užėmė pirmą vietą prestižinėje vyrų solo klasėje, po atkaklios dramatiškos kovos įveikęs Latvijos atstovą Vilnis Klinovičs, teigiama pranešime spaudai. Trečią vietą laimėjo vilnietis Saulius Speičys. Pirmą kartą dalyvaudami šių varžybų solo klasėje, Lietuvos dviratininkai įveikė labai patyrusius Latvijos sportininkus, dažnus tokių varžybų laimėtojus ir prizininkus.