11 metrų baudinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „11 metrų baudinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „11 metrų baudinys“.

Retas reiškinys: Cristiano Ronaldo įtikino teisėją panaikinti savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį

Cristiano Ronaldo garsėja savo įvarčiais, tačiau pirmadienio vakarą Azijos Čempionų lygos rungtynėse jis įtikino teisėją neskirti 11 metrų baudinio. 38-erių metų futbolininkas rungtynėse prieš Irano komandą „Persepolis“ jau 2-ą minutę krito baudos aikštelėje, o Kinijos teisėjas Ma Ningas paskyrė 11 metrų baudinį. Visgi C.Ronaldo rodė, kad tas epizodas nebuvo vertas 11 metrų baudinio ir sprendimas turi būti panaikintas. M.Ningas nubėgo prie VAR monitoriaus ir galiausiai savo sprendimą pakeitė.
2023-11-27

Bus išbandoma nauja 11 metrų baudinių serijos sistema

Teniso braižas futbolo 11 metrų baudinių serijoje. Tokią sistemą ruošiasi įdiegti UEFA, o ją išbandys U-17 Europos čempionato metu. Žinoma kaip ABBA, nauja sistema yra sukurta taip, kad antroji mušanti komanda nebūtų taip veikiama psichologiškai. Pagal dabartinę tvarką, A ir B komandos muša po penkis kartus, A komanda smūgiuoja pirma, B – antra.
2017-05-03

TOP 10: keisčiausi vienuolikos metrų baudiniai istorijoje

11 metrų baudinys suteikia komandai didžiulį šansą iškovoti pergalę. Tačiau iš kai kurių futbolininkų bandymų galima tik pasijuokti. Portalas bleacherreport.com pateikia kurioziškiausių ir keisčiausių 11 metrų baudinių sąrašą. 10. Vartininko fiasko Komandos vartininkas per anksti paliko savo tvirtovę ir dėl to pralaimėjo rungtynes. Mat po nepataikyto baudinio, kamuolys pats įriedėjo į vartus. 9. Baudinys ar nuošalė? Keistas vienuolikos metrų baudinys, įmuštas 1982 metais.
2014-04-05

Vilniaus FK – pirmojo rato nugalėtojas

Vilniaus futbolo klubas tapo Lietuvos pirmosios futbolo lygos I rato nugalėtoju. Vilniečiai per 8 rungtynes iškovojo 21 tašką. Pirmosios lygos debiutantai laimėjo 7 mačus ir patyrė tik vieną pralaimėjimą. Vilniaus FK sostinės „Žalgirio“ stadione pirmąjį ratą baigė pergale 1:0 (1:0) prieš „Šilutės“ futbolininkus. Per šias permainingai vykusias ir kovingas varžybas lemiama tapo 36-oji minutė.
2011-06-05

Didžiausias visų laikų futbolo kuriozas

Maroko futbolo taurės finalo rungtynėse buvo užfiksuotas kuriozinis epizodas, drąsiai galintis būti tituluojamas vienu juokingiausių 11 metrų baudinių per visą žaidimo istoriją. Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas tarp „MAS Fes“ ir „FAR Rabat“ vienuolikių nugalėtojo neišaiškino (1:1), todėl futbolininkai buvo priversti mušti baudinius. Atliekant vieną iš smūgių „FAR Rabat“ vartininkas Khalidas Askri atmušė kamuolį ir manydamas, jog tapo didvyriu, atsistojo mušdamasis sau į krūtinę.
2010-09-13

Įspūdingiausias 11 metrų baudinys?

Europos vaikinų (iki 19 metų) futbolo čempionate buvo užfiksuotas įspūdingas epizodas. Ispanijos rinktinės žvaigždė Ezequielis Calvente italams įmušė futbole dar niekada nematytą 11 metrų baudinį. Futbolininkas įsibėgėjo taip, tarsi kamuolį ruoštųsi spirti dešine koja, tačiau netikėtai užsimojo kaire ir pasiuntė kamuolį tiesiai į vartus. Italijos rinktinės vartininkas buvo bejėgis.
2010-07-26

Pirmoji afrikiečių pergalė – Gana parklupdė Serbiją

Pirmosiose D grupės rungtynėse drausmingai ir patikimai žaidusi Gana kiek netikėtai 1:0 (0:0) palaužė Serbijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių veiksmas vyko antrajame kėlinyje: 61 min. po Johno Pantsilo tolimo ir tikslaus perdavimo iš užribio galva smūgiavo Ganos nacionalinės rinktinės puolėjas Asamoah Gyanas, tačiau kamuolys atsimušė į išorinę virpsto pusę.
2010-06-13

FIFA naujovė: už „nešvarų“ 11 metrų baudinį – kortelė

Kaip ir prieš kiekvieną Pasaulio futbolo čempionatą, taip ir prieš šį, teisėjai iš FIFA sulaukia naujų nurodymų, į ką jiems reikėtų atkreipti išskirtinį dėmesį. Šį kartą teisėjai turės ypač akylai stebėti 11 metrų baudinių atlikimą. Pirmenybėse PAR futbolininkai, atlikdami tokius baudinius, nebegalės sustoti, užsimoti ir kurį laiką nemušti, o klaidinti vartininką, pasižiūrėti, į kurią pusę jis griūna ir tik tada spirti.
2010-06-09

Pakartotas įstabus Zinedine'o Zidane'o 11 metrų baudinys

Balsas.lt skaitytojas Marius pranešė, kad nors 2006 metų Pasaulio futbolo čempionato finalas tarp Prancūzijos ir Italijos rinktinių daug kam pirmiausia asocijuojasi su skandalingu Zinedine'o Zidane'o smūgiu galva Marco Materrazziui į krūtinę, jame buvo ir gražių epizodų. Vienas tokių – tai jau 7-tą mačo minutę to paties Z. Zidane'o meistriškai atliktas 11 metrų baudinys, kai prancūzas Gianluigį Buffoną pergudravo ne smūgiuodamas iš visų jėgų, o pakabindamas kamuolį ore.