100 m

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „100 m“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „100 m“.

Dar vienas Lietuvos sprinteris nepateko į Europos čempionato finalą

Ciuriche vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate, trečiadienio vakarą startavo dar 7 Lietuvos lengvaatlečiai. Pusfinalyje pasirodė sprinteris Rytis Sakalauskas, 100 metrų rungties nuotolį įveikė per 10,44 sek. ir savo bėgime liko paskutinis bei nepateko į finalą.
2014-08-13

L. Grinčikaitė nepateko į Europos čempionato finalą

Ciuriche vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate, trečiadienio vakarą startavo dar 7 Lietuvos lengvaatlečiai. Pusfinalyje pasirodė sprinterė Lina Grinčikaitė, 100 metrų rungties nuotolį įveikė per 11,52 sek. ir savo bėgime liko septinta. Tarp 24-ių pusfinalio dalyvių lietuvė su vokiete Rebekka Haase pasidalijo aštuonioliktąją poziciją. Greičiausiai pusfinalyje bėgo olandė Dafne Schippers (11,08 sek.), bulgarė Ivet Lalova (11,15 sek.) ir prancūzė Myriam Soumare (11,17 sek.
2014-08-13

Dar vienas triumfas: R. Meilutytė įveikė J. Jefimovą ir tapo Europos čempione

Du aukso ir vienas sidabro medalis. Su tokiu įspūdingu bagažu iš Europos čempionato trumpame baseine Danijoje į Lietuvą pirmadienį parskris 16-metė Lietuvos plaukimo princesė Rūta Meilutytė.  100 m krūtine rungties finale lietuvė laimėjo dvikovą su kita plaukimo superžvaigžde ruse Julija Jefimova. R.Meilutytė distanciją įveikė per 1 min. 2,92, Rusijos atstovė - per 1 min. 2,96 sek.. Bronzos medalį iškovojusi danė Rikke Moeller Pedersen - per 1 min. 4,39 sek.
2013-12-15

Lietuvos rekordą pagerinusi R.Meilutytė pateko ir į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą

Šiandien Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate 50 m krūtine rungtyje auksą iškovojusi Rūta Meilutytė kausis dėl dar vieno medalio.  Plaukikė pateko į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą. Ji distanciją įveikė per 55,16 sekundės ir, 0,12 sekundės pagerino Lietuvos rekordą bei užėmė antrąją vietą.
2013-08-27

R. Meilutytė tarptautinėse varžybose Ispanijoje įtikinamai laimėjo 100 m krūtine rungties kvalifikaciją

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė Ispanijoje vykstančių tarptautinių "Mare Nostrum 2013" plaukimo varžybų antrajame etape trečiadienį įtikinamai laimėjo 100 m krūtine rungties kvalifikaciją ir vakare startuos finale. Atrankoje Lietuvos plaukikė 100 m krūtine nuplaukė per 1 minutę 6,09 sekundės ir net 2,22 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią danę Rikkę Moeller Pedersen bei 3,81 sek. - trečiąją poziciją užėmusią rusę Iriną Novikovą.
2013-06-12

R. Meilutytė pasaulio taurės varžybose Švedijoje pateko į finalą

Londono olimpinių žaidynių čempionė lietuvė Rūta Meilutytė pateko į Švedijos sostinėje Stokholme vykstančio pasaulio taurės varžybų etapo trumpajame baseine (25 m) moterų 100 m plaukimo krūtine finalą. 15-metė Lietuvos plaukikė atrankos varžybose šeštadienį ryte nuotolį įveikė per 1 min. 6,65 sek. Rūta laimėjo ketvirtąjį atrankos plaukimą. Tarp visų 36 atrankos varžybų dalyvių R. Meilutytė buvo ketvirta.
2012-10-13

R. Meilutytė nepateko į 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalį

Olimpinį aukso medalį 100 m krūtine plaukime iškovojusi 15-metė R. Meilutytė 100 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 56,33 sek ir į pusfinalį nepateko. Plaukikė ketvirtajame atrankos plaukime finišavo 5-ta, o bendroje įskaitoje užėmė 29-ą vietą. Pusfinalyje rungsis 16 pajėgiausių plaukikių. Nuo jo R. Meilutytė atsiliko 1,90 sekundės. R. Meilutytė taip pat varžysis ir moterų 50 m plaukime laisvuoju stiliumi.
2012-08-01

Specialiai Balsas.lt iš Londono: varžoves pusfinalyje nušlavusi R. Meilutytė apie medalį dar negalvoja

Jauniausia Lietuvos visų laikų olimpietė Rūta Meilutytė toliau drebina Londoną. Penkiolikmetė pirmadienį vakare (22.15 val. Lietuvos laiku) vyksiančiame 100 m plaukimo krūtine finale turi realų šansą laimėti olimpinį aukso medalį. „Finale darysiu tą patį, ką ir dariau. Tiesiog plauksiu“, – įtikinamai sakė pusfinalyje aplenkusi visas varžoves ir į finalą patekusi R. Meilutytė. Sekmadienį pusfinalyje lietuvė nuplaukė dar greičiau nei kvalifikacijoje (1 min. 05,21 sek.) ir 0,20 sek.
2012-07-29

Specialiai Balsas.lt iš Londono: R. Meilutytė apie tokį rezultatą net nesvajojo

Penkiolikmetė Rūta Meilutytė tapo sensacija po ketvirtfinalio plaukimo 100 m krūtine. Distanciją nuplaukusi per 1 min. 05,56 sek. lietuvė užėmė pirmąją vietą iš 46 dalyvių, o anglų komentatoriai be jokių skrupulų ją pavadino Lietuvos Michaelu Phelpsu. Staigmeną pateikusi R. Meilutytė iki starto olimpiadoje greičiausiai 100 m krūtine buvo nuplaukusi per 1:07:30. Ketvirtajame plaukime pasirodžiusi lietuvė iš karto išsiskyrė mėlynu kostiumu ir dideliu pranašumu nuo pat plaukimo pradžios.
2012-07-29

G. Titenis: džiaugiuosi, kad esu finale, o ten – kaip Dievas duos

23 metų Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis perrašinėja mūsų šalies sporto istoriją. Anykštėnas antrajame 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje šeštadienį finišavo antras ir pateko į finalą. „Ir sunku buvo ir smagu“, - iš karto po sėkmingo pasirodymo sakė lietuvis. G. Titenis nuotolį įveikė per 59,66 sek. ir nuo australo Christiano Sprengerio atsiliko 0,05 sek. Tarp visų 16 pusfinalio dalyvių mūsų šalies atstovo rezultatas buvo penktas.