Jazzu – apie sunkų laikotarpį, vestuves ir santykius su mylimuoju: laikas naujam etapui

144
Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimas – nuolatinis kritikų ir spekuliantų taikinys. Moteris juokauja, jog jeigu pasitikėtume internautų gandais, ji jau augintų tris vaikus. Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“ atlikėja atvėrė širdį apie santykius ir sunkų laikotarpį.  J. Arlauskaitė su mylimuoju Donatu kelis mėnesius praleido ne Lietuvoje.

Metus vedęs Linas Kojala prabilo apie santykius su žmona, šeimą ir kodėl jam toks svarbus Adamkus

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Liną Kojalą. Vienas žymiausių ir įtakingiausių Lietuvos politologų labai retai kalba apie asmeninį gyvenimą. Šįkart Rytų Europos studijų centro vadovas padarė išimtį ir atvirai papasakojo, kaip sekasi gyventi šeimoje. Lygiai prieš metus Linas sumainė aukso žiedus su psichiatrijos gydytoja rezidente Ieva Radzevičiūte. Kas pasikeitė Kojalų namuose per metus? „Jeigu atvirai – net nepastebėjome, kaip tie metai prabėgo.

Paul de Miko – apie mylimąją ir „influencerio“ darbą: sumos gali svyruoti nuo 6 iki 16 tūkstančių eurų

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Paulių Mikolaitį-Paul de Miko. Sėkmingas nuomonės formuotojas ir „YouTube“ žvaigždė atvirai pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien. Nors Paulius sulaukia nemažai merginų dėmesio, jam tai neaktualu, nes pustrečių metų šiltus jausmus puoselėja mylimajai Gabrielei Kudirkaitei. Tiesa, iki pažinties su ja, Paulius turėjo net dešimtmetį trukusius santykius, tačiau išblėsus jausmams, pora pasuko skirtingais keliais.

Anžela Adamovič-Gečienė prabilo apie sunkų laikotarpį, kai jos akyse vos nemirė sutuoktinis: iki šiol sunku kalbėti

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Anželą Adamovič-Gečienę. Atlikėja, verslininkė, buvusi „X faktoriaus“ finalininkė davė išskirtinį interviu, kuo gyvena šiandien ir kodėl pasitraukė iš viešumos. Neseniai 35-ąjį gimtadienį paminėjusi moteris atvira: tokį sprendimą ji priėmė sąmoningai, nes pavargo nuo dalyvavimo įvairiuose projektuose, renginiuose, kur tvyro netikrumo jausmas. „Nemokėjau būti savimi, tarsi bijojau kažką ne taip pasakyti ar leptelėti per daug.

Naują mylimąją pristatęs Artūras Zuokas – atvirai apie skyrybas, meilę ir skaudulius: „Agnė neliko nuskriausta“

Prasidėjus vestuvių sezonui, dažnai aptarinėjami ir nepavykę santykiai. Zuokų skyrybų ir nesutarimų tema šiuo metu itin aptarinėjama. Pats politikas, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas visai neseniai viešumoje pasirodė su savo naująja širdies drauge, smuikininke Augusta Jusionyte ir sukėlė tikrą diskusijų audrą. Vyras išsakė savo versiją apie skyrybas su žmona Agne, kaltinimus apie smurtavimą ir buvusios žmonos priklausomybes.

Nerijus Mačiulis atvirai – apie iššūkius auginant 3 vaikus, kodėl jie mokosi angliškai ir buitį namie: esu feministas

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Nerijų Mačiulį. Vienas įtakingiausių Lietuvos ekonomistų dažniau kalba apie taupymą, investicijas ar finansų krizes, o apie asmeninį gyvenimą nėra linkęs atvirauti. Tačiau šįkart Nerijus padarė išimtį ir Tėvo dienos proga papasakojo apie savo šeimą ir atskleidė, koks yra tėtis ir vyras.  Šiuo metu Mačiulių namuose krykštauja trys vaikai – septynerių dukra ir šešiametis bei trimetis sūnūs.

Sandra Žutautienė – apie skaudžią santuokos griūtį, tikrąją skyrybų priežastį ir naujus jausmus

Tikriausiai visi puikiai žinome ilgametę „TV pagalbos“ vedėją Sandrą Žutautienę. Moteris save išbandė ne tik televizijos laidose, bet ir šokių projektuose, neseniai į rankas paėmė ir mikrofoną. Tiesa, kaip teigia ji pati, tas kelias nebuvo toks lengvas. Ji papasakojo apie itin sunkiai išgyventas skyrybas, pirmuosius „blynus“ televizijoje ir atsikratytą svorį, dėl kurio dar vis sulaukia piktųjų komentatorių.

Šokėjas ant ledo Saulius Ambrulevičius – atvirai apie Allison ir nuoskaudas prezidentui: tai buvo kaip su šlapiu skuduru

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina šokėją ant ledo Saulių Ambrulevičių. Netrukus trisdešimtmetį minėsiantis sportininkas atviras – pastarieji metai jam ir partnerei Allison Reed nebuvo lengvi. Nors pora iškovojo kelialapį į Pekino žiemos olimpines žaidynes, jose dalyvauti negalėjo, mat Sauliaus partnerė yra amerikietė, o prezidentas Gitanas Nausėda antrąkart nesuteikė jai Lietuvos pilietybės.

Atvirai apie savo orientaciją kalbanti lesbietė Ausma – apie partnerystės įstatymą ir jo svarbą: įžvelgia manipuliaciją

Šią savaitę Seimas pritarė Civilinės sąjungos įstatymo projektui – alternatyvai jau ne vienerius metus diskusijas keliančiam Partnerystės įstatymui. Visgi, ne visi LGBT bendruomenės nariai šiuo pasiekimu džiaugiasi – lesbietė mokytoja Ausma Sakalauskaitė sako, jog tai joks kompromisas. „Mačiau, kad pritarta, džiaugiuosi, vertinu žmonių, kurie stengiasi, darbą. Šitas kompromisas yra piktinantis. Dalį LGBT žmonių jis piktina, tai nėra kompromisas, nėra lygiavertis.

Kaip niekada atvira Rūta Ščiogolevaitė – apie skyrybas, bėgimą nuo smurto ir naujus santykius: ypač dėkinga vienam žmogui

Rūta Ščiogolevaitė – neabejotinai viena garsiausių Lietuvos moterų. Jau ne vienerius metus jai tenka su buvusiu vyru varstyti teismų duris skyrybų byloje. Dainininkė sako, jog apie tai, ką išgyveno toksiškuose santykiuose, kalbėti ryžtasi tik norėdama įkvėpti kitas moteris.  Laidoje „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte Rūta atvėrė širdį apie gyvenimą pasprukus iš smurtinių santykių ir naujus jausmus.

Gerda Žemaitė – apie moterį karo lauke, skaudžius išgyvenimus ir šeimą: netikėjo, kad viskas gali pasikeisti

Gegužės 23-ioji – ypatinga diena „TV pagalbos“ vedėjai Gerdai Žemaitei – ji švenčia 41-ąjį gimtadienį. Visada besišypsančią ją mes pripratę matyti su ryškia televizine uniforma, tačiau šįkart ją galime išvysti kitokią – pasipuošusią karine, žalia uniforma. Besidžiaugianti visai neseniai tapusi Lietuvos šaulių sąjungos nare, moteris sako, kad meilė tėvynei užkoduota jos genuose, o prieš dvejus metus į dangų sparnus iškėlęs senelis turėtų be galo didžiuotis ja ir jos sprendimu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius gyvenime ir kur buvo dingusi: „Taip, naujienų yra ir jų labai daug“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose. Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė. Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė. „Atvirai galiu pasakyti, kad tai buvo šioks toks pabėgimas, nes labai smarkiai buvo pavažiavęs stogas.

Martyno Starkaus žmona Kotryna – apie pažintį su vyru, jausmus, kai jo nebūna namuose ir ryšį su dukromis

Vienuolika metų santuokoje su laidų vedėju, keliautoju Martynu Starkumi gyvenanti Kotryna Starkienė sako, kad nuo santykių pradžios teko susitaikyti, jog vyro dažnai nebus namie. „Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistei Renatai Šakalytei desertų kūrėją Kotryną atvirai prabilo apie santykius su vyru ir šeimą. Dėkoja vyrui ir likimui „Gyvenu taip įtemptai, kaip turbūt niekada negyvenau. Visko labai daug, viskas labai greitai, atrodo verčiasi ir sukasi. Gyvename statybomis, bėgimo rate.

Justina Rudokė – apie 28 metų skirtumą ir artimųjų reakcijas: daug kas bandė atkalbėti, tėvams buvo šokas

Garsaus aktoriaus Ramūno Rudoko žmonai Justinai Rudokei apie savo santykius su mylimu vyru teko girdėti visko – nuo gandų, esą mergina siekia žinomumo, iki abejonių dėl 28 metų skirtumo tarp sutuoktinių. Visgi, mergina atvira – jos šios kalbos nebeveikia.  Justina Rudokė dalyvavo laidoje „Pasikalbėkime“, kurioje atskleidė daugiau detalių apie savo šeimą. „Mes stengiamės kurtis savo asmeninį gyvenimą taip, kad pas mus aplink net nėra daug draugų.

Naują lapą verčianti Rūta Ščiogolevaitė: jei man pavyko su 4 vaikais, besilaukiančiai, su 20 eurų kišenėje, pavyks ir tau

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Rūtą Ščiogolevaitę. Dainininkė atvirai pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien ir ką patyrė per pastaruosius kelerius metus, kol vyksta skyrybos su keturių vaikų tėvu. Moteris neslepia, kad teisminis procesas sunkus, varginantis ir kol kas pabaigos nematyti. Nepaisant to, Rūta dabar tiesiog spinduliuoja ramybę ir pasitikėjimą savimi. „Aš kažkada įsivaizdavau, kad niekada nebebūsiu laiminga.

Dalia Kernagienė ir Eglė Kernagytė – apie ypatingą judviejų ryšį ir tai, ko niekada nebuvo Kernagių namuose

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Dalią Kernagienę ir jos dukrą Eglę Kernagytę-Dambrauskę. Jaukiuose namuose Vilniuje, kuriuos Dalia ir Vytautas Kernagiai pirmiausia statė savo anūkams, dabar gyvena tik maestro našlė. Dalia pasakoja, kad mylimas vyras juose taip ir nesuspėjo pagyventi, tačiau net Vytautui mirus, ji neatsisakė planų baigti, kaip abu vadino, svajonių namų statybų.

Pirmąsyk Ieva Zasimauskaitė prabilo apie tai, ką reiškia būti mama: globotinės atsiradimas pakeitė atlikėjos gyvenimą

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ievą Zasimauskaitę. Dainininkė ryžosi pirmą kartą viešai papasakoti apie savo globėjos patirtį. Daugiau nei dvejus metus ji su vyru Simu rūpinosi paaugle Austėja, priėmė į savo namus ir atstojo tėvus. Ieva tikina niekada negalvojusi apie vaiko globą, todėl ši patirtis jai pačiai buvo labai netikėta.

Justina Rudokė – apie santykius su Ramūnu, amžiaus skirtumą ir kalbas esą ji tik dar viena moteris: „Su manim taip nebus“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justiną Rudokę. Populiaraus aktoriaus ir režisieriaus Ramūno Rudoko žmona retai dalyvauja laidose ir dar rečiau dalinasi asmeniniu gyvenimu. Tačiau šįkart Justina atvirai pasakoja apie save, santykius su vyru ir ateities planus. Moteris tikina, kad per ketverius santuokos metus nė karto nesigailėjo ištekėjusi už 28-iais metais vyresnio aktoriaus. „Penkti metai eina, kai mes apskritai esame kartu ir dar vis gera būti kartu.

Sandra Žutautienė – pirmąsyk atvirai apie skyrybas, jausmus Viktorui ir patyčias: „Kas jai subinę vietoj papų įstatė?“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina „TV Pagalbos“ narę Sandrą Žutautienę. Ji labai retai dalija interviu ir dar rečiau kalba apie asmeninį gyvenimą. Prieš kelerius metus įvykusios Sandros skyrybos su vyru Edvardu nustebino ne vieną, mat santuoka truko net penkiolika metų. Tačiau TV gelbėtoja iškart po to atsitvėrė tylos siena ir tik dabar ryžosi atvirai prabilti, kodėl pasuko skirtingais keliais.

Atlikėja Giulija prabilo apie anūkų laukimą ir taisyklę šeimoje: „Ką aš uždirbu yra mano, o ką vyras uždirba – mūsų“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina legendinę atlikėją Giuliją Baužienę. Neseniai 56-ąjį gimtadienį atšventusi moteris spindi neblėstančiu grožiu, jaunatviškumu ir meile gyvenimui. Giulija prasitaria, kad šiemet artimieji pirmąsyk tiesiai šviesiai paklausė, ką norėtų gauti dovanų. Koks buvo atlikėjos atsakymas? „Pirma mintis – kad nebūtų karo. Gal kažkam juokinga, bet aš labai gerai atsimenu, kaip mano močiutė taip sakydavo.
Į viršų