Spintos šou su VINTED

​​5 priežastys, kodėl verta įsigyti jau nešiotus drabužius

Dažniausiai pirkdami naują daiktą jaučiamės laimingi ir atsinaujinę, o naujumo veiksnys skatina džiaugtis ir didžiuotis įsigyta preke. Bet ar žinojote, kad mažiau nei 1 proc. drabužių atliekų yra perdirbama? Antrą kartą panaudojama tik apie 12 proc. pagamintų drabužių, o visa likusi dalis keliauja į sąvartynus ir ten guli metų metus – taip ne tik teršiama gamta, tačiau ir be reikalo eikvojami mūsų planetos ištekliai.

Stilingas įvaizdis pavasario šventei lauke: kaip nesušalti ir tapti vakaro žvaigžde?

Mama Eglė ir dukra Lėja kiekvienais metais laikosi tradicijos žadinti pavasarį – balandžio mėnesio pabaigoje Eglės sesuo tam rengia įspūdingą šventę gamtoje. Tačiau kitaip, nei įprasta, šįkart prieš didžiąją šventę abi moterys tapo paskutinės TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ dalyvėmis ir nusprendė atlikti savo spintos reviziją. O tada, kai šviesiau tapo ne tik spintoje, bet ir mintyse, jos susitiko su mados eksperte Agne Gilyte, kuri pasidalino visiems aktualiais patarimais.

Dukra Lėja įkalbėjo ryškų stilių mėgstančią mamą spintos revizijai: „Dalį drabužių mes tiesiog įrėminsime“

Verslininkę ir jogos mokytoja Eglę su dukra Lėja sieja ypatingas ryšys. Nors abi moterys yra be galo skirtingos, tačiau kartu ir labai artimos, o negana to, vis randa, ko viena iš kitos pasimokyti. Kiekvieną pavasarį jos ruošiasi ypatingai progai, prieš kurią nusprendė peržiūrėti savo spintas ir atsisveikinti su tais drabužiais ir daiktais, kurie vietos namuose jau neberanda.

Kaip karalius ir karalienė: pamatykite „X faktoriaus“ žvaigždės ir jos mylimojo įvaizdį mokyklos išleistuvių šventei

Kiekvienam abiturientui išleistuvių puota tampa viena iš svarbiausių gyvenimo švenčių – būtent tokia jau visai netrukus laukia ir paskutiniojo sezono „X faktoriaus“ žvaigždės Lukrecijos Vasiliauskaitės bei jos mylimojo Jorio. Abu jie svajoja apie profesionalų pagalbą, tad nusprendė kreiptis į TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ stilistę Agnę Gilytę, o prieš tai vienas kitam atliko spintos reviziją – peržiūrėjo visus turimus ir ne visuomet nešiojamus drabužius.

„X faktoriaus“ žvaigždė Lukrecija įsileido į savo namus: kartu su mylimuoju ryžosi spintos revizijai

Dvyliktokams paskutiniai mokslo metai visuomet būna sunkiausi – svarbu ne tik ruoštis egzaminams, bet ir galvoti apie ateitį. Tiesa, būtent tada gyvenime atsiranda ir nemažai progų švęsti. Išleistuvės – viena jų. Šiai šventei ruošis ir šio šeštadienio TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ herojų pora, Lukrecija ir jos mylimasis Joris. Lukrecija Vasiliauskaitė, užėmusi antrąją vietą populiariame muzikiniame šou „X faktorius“, TV3 žiūrovams jau pažįstama.

Žinomos vizažistės spintos revizija pavirto į linksmą pramogą: draugių patarimai – visuomet taikliausi

Įsibėgėjant pavasariui, daugelis iš mūsų pradedame svajoti apie pokyčius, todėl vis dažniau užmetame akį į savo spintą. Grimerė bei vizažo dėstytoja Jolita, kuri taps šio šeštadienio TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ heroje, ne išimtis.

Stilistės patarimai, kaip formuoti vaiko spintą: pravers kiekvienai mamai

Dvi geros draugės Eglės, auginančios mažamečius vaikus, metė sau iššūkį – tapusios TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ herojėmis, moterys nusprendė atnaujinti savo vaikų spintas ir atsisveikinti su tais drabužėliais, kurie, nors jų pačių ir vaikučių vis dar yra mylimi, deja, jiems jau per maži. Suprasdamos, kaip greit vaikučiai auga, moterys išsikėlė sau tikslą – padedamos mados ekspertės Agnės Gilytės, kitus drabužėlius pirkti tik iš antrų rankų.

Iššūkis, su kuriuo susiduria visos mamos: kaip spintoje neužlaikyti drabužių, kuriuos vaikai išauga?

Tikriausiai kiekviena mama sutiktų – jos vaikas jai yra pats brangiausias, todėl jam nieko negaila. Visgi dvi draugės tuo pačiu vardu – Eglės – auginančios Mėtą ir Motiejų, negali nesutikti, jog atžalos sparčiai auga, tačiau jų spintose vietos daugiau neatsiranda. Tapusios TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ herojėmis, moterys nusprendė kaip reikiant peržvelgti savo vaikų spintas ir surinkti visus vaikučių išaugtus drabužėlius.

Stilistės patarimai, kaip susikurti Paryžiui tinkantį įvaizdį porai: rezultatas nepaliko abejingų

Šarūnė ir Dovydas – pora, kuri ruošiasi ypatingai progai. Jau visai netrukus jų laukia kelionė į Paryžių. Jiedu svajoja atrodyti kaip tikra paryžietiška pora, tačiau bėda ta, kad spintoje tam tinkamų drabužių, deja, bet nėra. Įkalbėta mylimojo, Šarūnė kartu su juo ryžosi tapti TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ dalyve – pora ne tik vienas kitam atliko drabužinės reviziją, bet ir ją atsinaujino.
Į viršų