gėrimai

Kainas kėlusi „PepsiCo“ pelną per metus išaugino 2,5 karto

 Viena pirmaujančių pasaulyje nealkoholinių gėrimų gamintojų – JAV „PepsiCo“, produkcijos kainas kelis metų ketvirčius kėlusi dviženkliais procentais, grynąjį pelną per metus išaugino pustrečio karto, tačiau pardavimų apimtys krito. Anot bendrovės pranešimo, grynasis pelnas paskutinį 2023-ųjų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu metais anksčiau, išaugo nuo 518 mln. iki 1,3 mlrd. JAV dolerių.
2024-02-09

Perspėja gudraujančius savitarnos kasose: taip perkantiems alkoholį – rimtos bėdos

Nepilnamečiai gali įsigyti alkoholio? Daugelis iškart sakytų, kad tikrai ne, tačiau vaikai randa būdų, kaip apeiti sistemą ir įsigyti alkoholinių gėrimų. Kai kurie komentatoriai atkreipė dėmesį, jog nepilnamečiai gali alkoholio įsigyti apgaudami savitarnos kasų sistemą parduotuvėse. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su prekybos centrų tinklų atstovais paaiškėjo, jog tokia sistema iš tiesų įmanoma. Šį sukčiavimo būdą į paviršių iškėlė Simono Urbono pasidalintas vaizdo įrašas.

Už kai kurias gėrimų pakuotes – didesni tarifai: štai kas pasikeis netrukus

Dalis tarifų už į rinką išleidžiamas gėrimų pakuotes, kurios dalyvauja užstato sistemoje, nuo kitų metų didėja, dalis – mažėja. Viešosios įstaigos „Užstato sistemos administratorius“ (USAD) valdyba naujus tarifus nustatė, atsižvelgusi į makroekonomines prognozes ir antrinių žaliavų kainų pokyčius rinkose, pranešė USAD.
2023-11-28

Alkoholio negeriančios aktorės Lively poelgis šokiravo gerbėjus: „Tai šlykštu“

Garsi aktorė Blake Lively pristatė naują savo alkoholinių kokteilių asortimentą, tačiau kai kuriuos moters gerbėjus šokiravo toks elgesys. Pasekėjai tikina, kad moteris tai „daro dėl pinigų“, mat ji pati jau daugelį metų nevartoja alkoholio. „Gerti alkoholį – ne man, bet įvairiausi gėrimų skoniai – tikrai man. Naminiai receptai. Tikri vaisiai. Tikri ingredientai. Kokybiškas gėrimas ir jokio šlamšto.
2023-07-09

Į vandenį įberkite šių miltelių: riebalai degs savaime

Norite numesti svorio, tačiau nežinote, ko imtis? Ne bėda, kadangi riebalus puikiai gali padėti tirpdyti ir kai kurie gėrimai, kuriuos lengvai galite pasigaminti savo namuose. Be to, tirps ne tik riebalai, tačiau ir pasirūpinsite pakankamu išgeriamu kiekiu skysčių per dieną. Dauguma žino, kad geriausias riebalų tirpiklis – vanduo. Tačiau pasirodo, yra tam tikrų maisto produktų, kurie, vartojami kartu su vandeniu taip pat duoda puikių rezultatų.
2023-07-08

Atskleidė geriausią laiką gerti kavą: įsidėmėkite

Kava yra vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Jos sudėtyje yra labai populiaraus stimulianto, vadinamo kofeinu. Daugelis žmonių kavą geria vos pabudę, tačiau specialistai pasakė, kada iš tiesų geriausia gerti kavą.  Daugelis vos atsikėlę ar netrukus po to pasimėgauja puodeliu ar dviem kavos. Tačiau manoma, kad geriant kavą per anksti, jos energizuojantis poveikis sumažėja, nes vos pabudus streso hormono kortizolio kiekis būna didžiausias, rašo healthline.com.
2023-06-28

„Coca-Cola HBC“ perka degtinės „Finlandia“ prekės ženklo savininkę

Didžiausios pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintojos – JAV „Coca-Cola“ strateginė partnerė Europoje „Coca-Cola HBC“ pranešė pasiekusi susitarimą dėl degtinės „Finlandia“ prekės ženklo savininkės „Brown-Forman Finland“ įsigijimo. Numatyta sandorio vertė – 220 mln. JAV dolerių. „Coca-Cola HBC“ skelbia, jog sandorį tikisi užbaigti šių metų antrąjį pusmetį.
2023-06-19

Kaip šią vasarą pagardinti pieno ir ledų kokteilius? Pasidalijo išskirtiniu receptu

Gaivūs bei sotūs pieno ir ledų kokteiliai – neatsiejamas vasaros desertas, kuriuo mėgaujasi tiek maži, tiek ir dideli smaližiai. Nors klasikiniai – vanilės, šokolado ir pan. – skoniai vis dar karaliauja tarp pasirinkimų, norėdami atsigaivinti ir pasilepinti žmonės ieško ir netradicinių ingredientų, kurie pieno kokteiliams įkvėptų naujos gaivos. Tarp įdomiausių šios vasaros desertų atradimų – žalioji arbata mačia, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.
2023-06-09

Išgerkite stiklinę šio gėrimo: rezultatas maloniai nustebins

Maždaug 25 proc. sveikų žmonių tam tikru metu susiduria su pilvo pūtimu. Nors paprastai jis užklumpa dėl žarnyne susikaupusių dujų, jį taip pat gali sukelti virškinimo problemos, pavyzdžiui, vidurių užkietėjimas arba maisto netoleravimas. Jei pilvo pūtimas tęsiasi ilgiau nei tris savaites ar net dar ilgiau, verta kreiptis į gydytoją. Atsižvelgdama į tai, kad pilvo pūtimas – ne vieną užklumpanti problema, įmonės „Gutsy Health Co“ savininkė Gemma Stuart express.co.
2023-06-01

Stiuardesė įspėja: šiukštu negerkite šių skysčių lėktuve

Buvusi skrydžių palydovė įspėjo žmones ir išdavė, kokių dviejų gėrimų ji ir jos kolegos niekada nevartodavo lėktuve. Įsiminkite ir kitą kartą jų prašydami dar kartą pagalvokite, ar tikrai verta. Ne paslaptis, kad maistas lėktuvuose ne visada būna pats geriausias, ir nors nesitikime, kad jis toks ir bus, visada tikimės, kad geras gėrimas kompensuos nekokį maistą. Tačiau, pasak buvusios skrydžių palydovės, yra tam tikri gėrimai, kurių ji rekomenduoja vengti skrendant lėktuvu, rašo mirror.co.uk.
2023-05-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų