TV PROGRAMA
Šeštadienis, rugpjūčio 18 d.
06:08
Televitrina

06:08 Televitrina

Žanras: Teleparduotuvė

Parduotuvė televizijoje.
06:25
Ledo kelias
8 sezonas, 11 serija

06:25 Ledo kelias

Pavadinimas originalo kalba: Ice Road Truckers

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Realybės šou, Serialai, nuotykių, dokumentika

Sezonas: 8

Serija: 11

Ekstremalus realybės projektas "Ledo kelias” – istorija apie nuotykius, ištvermę, atkaklumą, žmonių išradingumą ir grėsmę jų gyvybei! Žiemos metą, ledo keliu važiuoti vilkikų vairuotojams yra itin pelninga, tačiau kiekviena kelionė kelia nerimą ne tik namie jų laukiantiems artimiesiems, bet ir patiems iššūkį priimantiems vyrams. Netikslus judesys ar netikusios oro sąlygos vairuotojams gresia mirtimi. Šis darbas ne tik kelią baimę, bet ir ugdo atsakomybės jausmą. Kiekvienas krovinys turi būti pristatytas laiku. Vairuotojai turi įveikti kelią per gana trumpą metų sezoną. Jie turi pervežti didelį kiekį krovinių iki keliui tirpstant. Kiekviena jų kelionė, įspūdžiai, nesėkmės ir pasisekimai lydimi net 50 filmavimo kamerų. Žiūrovai, sėdėdami prie televizorių ekranų, patirs, ką reiškia turėti vieną pavojingiausių darbų pasaulyje.
07:25
Įelektrintas ledas
104 serija

07:25 Įelektrintas ledas

Pavadinimas originalo kalba: Power and Ice

Šalis, metai: Kanada, 2015

Žanras: Serialai, dokumentika

Serija: 104

Realybės šou nukels į atšiaurią, šaltą ir rečiausiai gyvenamą Amerikos valstiją – Aliaską, kur veikia trys elektrinės. Jų darbuotojai varžysis tarpusavyje labai įtemptoje kovoje, ir tai ne tik pasirodymas prieš televizijos kameras, panašių išbandymų jie patiria ir kai nėra filmuojami. Dideli šalčiai, neišvystyta insfrastruktūra, prasti keliai ir prastos ryšio linijos – tai tik dalis problemų, su kuriomis susiduria elektrinių darbuotojai. Aliaskoje dienos trumpos, o jei dar sugenda technika arba užklumpa didelė audra ar lavina, paprastas darbas gali baigtis tragedija.
08:25
Sandėlių karai
7 sezonas, 2 serija

08:25 Sandėlių karai

Pavadinimas originalo kalba: Storage Wars

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Realybės šou

Sezonas: 7

Serija: 2

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.
08:55
Vienam gale kablys
19 sezonas, 29 serija

08:55 Vienam gale kablys

Žanras: Pramogos

Sezonas: 19

Serija: 29

Sako, pasaulyje jų milijonai... Lietuvoje – šimtai tūkstančių... Savaitgaliais – jų rankose meškerės ir juos galima rasti prie pačių įvairiausių Lietuvos upių, ežerų ir tvenkinių. Jų kalbos sukasi tik apie žuvis, žūklės įrankius, orų prognozes ir geriausias žvejybos vietas Lietuvoje ir pasaulyje. Į TV6 atkeliavusi laida Vienam gale kablys jau daugelį metų draugauja su šiais gerąja prasme išprotėjusiais žmonėmis, kurių kasmet vis daugiau. Nenuilstantis laidos vedėjas Paulius Korsakas vis malasi su savo meškerėmis po gražiausias ir žuvingiausias mūsų šalies ir pasaulio vietas ir džiugina žiūrovus netikėtais reportažais, patarimais ir, žinoma, naujienomis, skirtomis šiam puikiam pomėgiui – pramoginei žūklei. ,,Žvejojau gal dvidešimtyje pasaulio šalių, rodėme laidas iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių – nuo saulėtosios Kubos iki Rusijos šiaurės, sutikau begalę įvairiausių žmonių, ir mano širdis džiaugiasi, kad visame pasaulyje mus vienija viena kalba – be pavydo, karų, konkurencijos ir melo – tai žvejų kalba, kuriai žodžiai nereikalingi. Pamatei žmogų prie vandens su meškere, nusišypsojai, pakėlei ranką ir mostelėjai... Jis visada nusišypsos ir mostelės tau, – pasakoja Vienam gale kablys vedėjas Paulius Korsakas. Vienam gale kablys TV6 eteryje – tai ir puiki pramoga, ir gamtos jausmas, naujausi patarimai ir žūklės būdai, didžiausios pagautos ir paleistos žuvys bei įdomūs žinomi žmonės su meškerėmis rankose. Pomėgis, kurios masiškumui Lietuvoje neprilygta net krepšinis.
09:25
Pavojingiausi pasaulio vairuotojai
101 serija

09:25 Pavojingiausi pasaulio vairuotojai

Pavadinimas originalo kalba: The World's Deadliest Drivers

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2016

Žanras: Serialai, dokumentika

Serija: 101

Laidoje pateikiami pribloškiantys kadrai iš autoavarijų visame pasaulyje, juos užfiksavo budinčių pareigūnų kameros arba pravažiuojantys keleiviai. Kai kurie kadrai pribloškia, nes parodo baisias nelaimes, o kiti – dėl to, kad atskleidžia, kaip sėkmingai, vos per plauką pavyksta jų išvengti. Pasaulyje yra galybė automobilių ir vairuotojų. Kai kurie iš jų vairuoja tiesiog tragiškai, kai kurie yra tikri kelių chuliganai, prišaukiantys mirtį, o kartais keliuose nutinka ir labai juokingų dalykų. Visus tuos vaizdus jungia viena ypatybė – visi jie autentiški ir tikri, ir jie atima žiūrovams amą.
10:00
Nuo amato iki verslo
4 sezonas

10:00 Nuo amato iki verslo

Žanras: Verslas

Sezonas: 4

TV6 laida "Nuo amato iki verslo" sumanyta stebint jaunus žmones. Ypač tuos, kuriems artėja lemiamo apsisprendimo metas: "Užaugau. O kuo būsiu?" Siekdami padėti atkakliai beieškantiems tos veiklos srities, kurioje jaustųsi svarbūs ir reikalingi, galintys išreikšti save, laidos kūrėjai kaskart pristatys amatą – jo, paties įvairiausio, mokoma Lietuvos profesinio rengimo centruose ir kolegijose. Kiekvienoje laidoje bus pristatytos dvi mokymo įstaigos: profesinio rengimo centras ir kolegija. Laidoje bus kalbama ir modernius amato mokymo būdus pačiose naujausiose techninėse bazėse ir laboratorijose. Taip pat pristatoma, kuo garsūs uteniškiai, ukmergiškiai, vilniečiai ar panevėžiečiai. Gal svajojantiems apie dantų techniko karjerą, verta žemėlapyje atrasti Uteną, norint tapti nepralenkiamu kineziterapeutu – į Panevėžį, Vilnių rinktis būsimiems dizaineriams, o Žeimelį – būsimiesiems ūkininkams? "Nuo amato iki verslo" – profesijų, siekių, galimybių įvairovė. Laidos kūrėjai sako, kad amatas – tiesiausias kelias į verslo pasaulį.k.
10:30
Planetos talentai
2 sezonas, 5 serija

10:30 Planetos talentai

Pavadinimas originalo kalba: Planet's Got Talent

Žanras: Realybės šou, Serialai, komedija

Sezonas: 2

Serija: 5

11:00
Pragaro kelias
3 sezonas, 5 serija

11:00 Pragaro kelias

Pavadinimas originalo kalba: Highway Thru Hell

Žanras: Automobiliai, Realybės šou, Serialai, dokumentika

Sezonas: 3

Serija: 5

"Jei jūs niekad nevažiavote šiuo greitkeliu, jūs nesuprasite ką tai iš tikrųjų reiškia", "Šį kelią reikia gerbti", "Tai velniškai pavojinga", "Tai sunkvežimių avarijų Bermudų trikampis" – taip apie šiaurės Amerikos greitkelį kalba jį pažįstantys vilkikų vairuotojai. Tačiau "Pragaro kelio" gelbėtojai šį maršrutą pažįsta dar geriau ir žino kaip jį įveikti.
12:00
Jokių kliūčių!
3 sezonas, 11 serija

12:00 Jokių kliūčių!

Pavadinimas originalo kalba: Wipeout

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Realybės šou, nuotykių

Sezonas: 3

Serija: 11

Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
13:00
Krokodilų valdos

13:00 Krokodilų valdos

Pavadinimas originalo kalba: Croc Ganglands

Šalis, metai: Pietų Afrika, 2010

Žanras: Filmai, dokumentika

Aktoriai: , N/A

Krašte, kur, atrodo, vien tik smėlis ir vanduo, karaliauja vienas gyvūnas – puikiai medžiojantis tiek vandenyje, tiek krante. Grėsmingieji krokodilai tiesiog klesti Afrikos lygumose. Tačiau jų gentyse galioja griežta hierarchija. Šeimos vadas gali būti tik vienas (dažniausiai pats didžiausias patinas, kartais siekiantis net šešis metrus), ir jei kažkas pažeis šią tvarką, susilauks negailestingo susidorojimo. Visi bandos nariai turi paklusti trims svarbiausioms taisyklėms, tačiau jauni patinai kartais ima maištauti ir siekia perimti valdžią. Dokumentinė laida atksleidžia ne tik tai, kad krokodilai medžioja gentimis ir yra pasidalinę teritorijas, bet ir kitus šių stambių reptilijų gyvenimo ypatumus, medžiojimo techniką ir nerašytus genties įstatymus.
14:00
Įelektrintas ledas
105 serija

14:00 Įelektrintas ledas

Pavadinimas originalo kalba: Power and Ice

Šalis, metai: Kanada, 2015

Žanras: Serialai, dokumentika

Serija: 105

Realybės šou nukels į atšiaurią, šaltą ir rečiausiai gyvenamą Amerikos valstiją – Aliaską, kur veikia trys elektrinės. Jų darbuotojai varžysis tarpusavyje labai įtemptoje kovoje, ir tai ne tik pasirodymas prieš televizijos kameras, panašių išbandymų jie patiria ir kai nėra filmuojami. Dideli šalčiai, neišvystyta insfrastruktūra, prasti keliai ir prastos ryšio linijos – tai tik dalis problemų, su kuriomis susiduria elektrinių darbuotojai. Aliaskoje dienos trumpos, o jei dar sugenda technika arba užklumpa didelė audra ar lavina, paprastas darbas gali baigtis tragedija.
15:00
Ledo kelias
8 sezonas, 12 serija

15:00 Ledo kelias

Pavadinimas originalo kalba: Ice Road Truckers

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Realybės šou, Serialai, nuotykių, dokumentika

Sezonas: 8

Serija: 12

Ekstremalus realybės projektas "Ledo kelias” – istorija apie nuotykius, ištvermę, atkaklumą, žmonių išradingumą ir grėsmę jų gyvybei! Žiemos metą, ledo keliu važiuoti vilkikų vairuotojams yra itin pelninga, tačiau kiekviena kelionė kelia nerimą ne tik namie jų laukiantiems artimiesiems, bet ir patiems iššūkį priimantiems vyrams. Netikslus judesys ar netikusios oro sąlygos vairuotojams gresia mirtimi. Šis darbas ne tik kelią baimę, bet ir ugdo atsakomybės jausmą. Kiekvienas krovinys turi būti pristatytas laiku. Vairuotojai turi įveikti kelią per gana trumpą metų sezoną. Jie turi pervežti didelį kiekį krovinių iki keliui tirpstant. Kiekviena jų kelionė, įspūdžiai, nesėkmės ir pasisekimai lydimi net 50 filmavimo kamerų. Žiūrovai, sėdėdami prie televizorių ekranų, patirs, ką reiškia turėti vieną pavojingiausių darbų pasaulyje.
16:00
Iš peties
8 sezonas, 8 serija

16:00 Iš peties

Pavadinimas originalo kalba: Ax Men

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Dokumentika, Realybės šou, Serialai, nuotykių

Sezonas: 8

Serija: 8

Jie pjauna medžius ir kelia į miškovežius. Užduotis yra aplenkti varžovų komandą.
17:00
Sandėlių karai
7 sezonas, 3 serija

17:00 Sandėlių karai

Pavadinimas originalo kalba: Storage Wars

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Realybės šou

Sezonas: 7

Serija: 3

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.
17:30
Sandėlių karai
7 sezonas, 4 serija

17:30 Sandėlių karai

Pavadinimas originalo kalba: Storage Wars

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Realybės šou

Sezonas: 7

Serija: 4

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.
18:00
Skorpionas
2 sezonas, 15 serija

18:00 Skorpionas

Pavadinimas originalo kalba: Scorpion

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, drama, veiksmo

Sezonas: 2

Serija: 15

Šio serialo pagrindinio herojaus portretą įkvėpė realus žmogus – Airijoje gimęs Walteris O´Brienas, kurio IQ yra vienas aukščiausių pasaulyje – 197, tuo tarpu Alberto Einsteino, kaip tvirtinama, buvo 160. Dar vaikas jis buvo suimtas FTB už tai, kad įsilaužė į NASA svetainę. O į suaugusį Walterį valdžios atstovai kreipėsi jau patys, prašydami sukurti supergenijų komandą, kuri galėtų padėti šaliai kritinėse situacijose. Taigi išskirtinių gabumų grupėje darbuojasi psichiatras, žmonių elgsenos specialistas Tobis, žmogus-skaičiuotuvas Silverstras, ypač gabi mechanikė Hepė (Happy), saugumo tarnybos įgaliotinis Keibas (Cabe) ir Peidžė, kuri neturi jokių išskirtinių gebėjimų, bet turi ypatingą sūnų ir padeda genijams susikalbėti su paprastais žmonėmis. Kartais ši komanda gali tai, ko negali ne tik Amerikos, bet ir jokia pasaulio kiečiausių kovotojų grupė.
19:00
Europos U-16 merginų krepšinio čempionatas. Lietuva - Rusija

19:00 Europos U-16 merginų krepšinio čempionatas. Lietuva - Rusija

Žanras: Krepšinis

21:00
Žinios
230 serija

21:00 Žinios

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Žinios

Serija: 230

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
21:53
Sportas

21:53 Sportas

Žanras: Žinios, Sportas

TV3 sporto žinios
21:58
Orai
230 serija

21:58 Orai

Žanras: Žinios

Serija: 230

22:00
Policininko istorija 2

22:00 Policininko istorija 2

Pavadinimas originalo kalba: Ging chaat goo si juk jaap

Šalis, metai: Honkongas, 1988

Žanras: Filmai, veiksmo, komedija, kriminalinis

Aktoriai: Jackie Chan, Maggie Cheung, Kwok-Hung Lam, Bill Tung, Keung-Kuen Lai, John Cheung, Charlie Cho, Yuen Chor, Ben Lam, Chi Fai Chan, Shan Kwan, Mars, Isabella Wong, Ann Mui, Siu-Ming Lau,

Nuo Honkongo policininko Kevino (akt. Jackie Chan) nepasislėps niekas! Ir visgi policijos vadovybė nusprendžia, jog nusikaltėliams rakštimi tapęs sąžiningiausias jų pareigūnas turi būti perkeltas į kelių policiją. Negana to, Kevinas sužino, jog jo sučiuptas narkobaronas jau paleistas į laisvę bei grasina paversti jo gyvenimą apgailėtinu. Ir dar Keviną pasiekia baisi naujiena apie nusikaltėlių įkaite pagrobtą jo merginą...
00:30
Londono apgultis

00:30 Londono apgultis

Pavadinimas originalo kalba: London Has Fallen

Šalis, metai: JAV, Bulgarija, 2016

Žanras: Filmai, veiksmo, kriminalinis, drama

Aktoriai: Alon Aboutboul, Waleed Zuaiter, Adel Bencherif, Mehdi Dehbi, Shivani Ghai, Martin Petrushev, Owen Davis, Gerard Butler, Aaron Eckhart, Michael Wildman, Radha Mitchell, Lucy Newman-Williams, Julian Kostov, Stacy Shane, Penny Downie,

Neaiškiomis aplinkybėmis mirus ministrui pirmininkui į jo laidotuves atvyksta visi Vakarų pasaulio lyderiai. Tačiau labiausiai pasaulyje apsaugota ceremonija virsta mirtinu sąmokslu nužudyti galingiausius pasaulio lyderius ir įgyvendinti siaubingą ateities pasaulio viziją. Visa tai sustabdyti gali tik JAV prezidentas, jo bebaimis slaptosios tarnybos vadovas ir niekuo nepasitikintis anglas MI-6 agentas.
02:15
Žiauriai baisi naktis 2

02:15 Žiauriai baisi naktis 2

Pavadinimas originalo kalba: Fright Night 2

Šalis, metai: JAV, 2013

Žanras: Filmai, siaubo, trileris

Aktoriai: Will Payne, Jaime Murray, Sean Power, Sacha Parkinson, Chris Waller, John-Christian Bateman, Liana Margineanu, Alina Minzu, Adi Hostiuc, Joelle Coutinho, Ada Gales, Constantin Barbulescu, Catalin Banghea, Calin Andrei Razvan, Marius Chivu,

04:00
Programos pabaiga

04:00 Programos pabaiga

Į viršų