Žygis jautriai prabilo apie sužadėtinę Gabiją: niekada nebuvo kažkokių klausimų, dvejonių

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Šį kartą transliacijoje dalyvavo Žygis su Gabija.

Žygis transliacijos metu atskleidė, kokia buvo jo tėčio reakcija, kuomet jam užsiminė apie piršlybas: „Aš iš karto pristačiau Gabiją, kai tėvai jau žinojo, kad aš ne šiaip sau lakstau, o yra rimta draugystė. Tėvams labai patiko. Tėčiui labai patinka Gabija. Ir, kai su tėčiu šnekėjau, kad noriu pirštis. Jis sakė, kad turiu jo palaiminimą didžiausią. Tikrai... Geriausios nuomonės yra apie Gabiją. Ir niekada nebuvo kažkokių klausimų, dvejonių.“

Gabija paatviravo, jog ir pati greitai supažindino tėvus su Žygius: „Mano tėvai labai greitai suprato, kad kažkas vyksta. Manau, kad visai neužilgo ir įvyko tas realus susipažinimas.“

Įdomu tai, jo Gabijos šeima labai greitai priėmė Žygį. „Aš atsimenu, kai tave tada parvežiau namo, močiutė sakė: „Gal jo nebeįleis į baraką? Tegul miega čia“, – prisiminė vaikinas.

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų