Žvaigždžių vizažistė Kamilė prabilo apie vestuves: ypatingos padėkos – V. Jakutienei ir I. Žuolytei

Visai neseniai žinomos žvaigždžių vizažistės Kamilės Janavičiūtės gyvenime įvyko ypatinga šventė. Talentinga mergina ištarė lemtingąjį „taip“ savo mylimajam Domui.

5

Praėjus daugiau nei savaitei po vestuvių, Turkijoje šiuo metu medaus mėnesiu besimėgaujanti Kamilė atvirauja – po šventės pasikeitė ne tik jos pavardė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždžių vizažistės Kamilės Matkevičienės vestuvės

K. Matkevičienė yra ne kartą įvairiems renginiams puošusi tokias žinomas moteris, kaip Vita Jakutienė, Inga Žuolytė, Marina Bui. Vis dėlto rugpjūčio 24-ąją pačia žaviausia tapo ji pati, kai sostinėje amžiną meilę po dviejų metų draugystės prisiekė savo mylimajam.

„Mūsų vestuvės buvo lyg pasaka – dar ir dabar gyvename šiomis emocijomis. Dievo ir artimųjų akivaizdoje prisiekėme vienas kitam amžiną meilę, vėliau buvo fotosesija. Vakarinė dalis vyko artimų draugų ir giminaičių apsuptyje Belmonte“, – pasakojo vizažistė.

Svarbiosios dienos proga K. Matkevičienės atvyko pasveikinti ir žinomos moterys, kurias vizažistė laiko pačiomis tikriausiomis draugėmis. O ypatingai ji dėkinga Vitai Jakutienei ir Ingai Žuolytei.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždžių vizažistė Kamilė Matkevičienė

Paklausta, ar po vestuvių jaučia ir vidinį pokytį, Kamilė atvirauja: „Taip. Tai tokia pilnatvė, ramybė – lyg įsimylėjome vienas kitą iš naujo. Linkiu kiekvienam žemėje pajusti šią harmoniją.“

Tiesa, po vestuvių pasikeitė ir Kamilės pavardė. Daugybė vizažistės klienčių ją žinojo kaip Janavičiūtę, o nuo šiol ją ras tik kaip Matkevičienę. „Po ilgų diskusijų su vyru visgi nusprendėme, kad tiek socialiniuose tinkluose, tiek ir asmens dokumentuose figuruos nauja pavardė. Manau, kad klientėms tai nesukels nesklandumų“, – tikisi ji.


Rašyti komentarą...
D
Doms
2018-09-01 20:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu draugai uz komentarus :*
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų