„Žvaigždžių duetuose“ paaiškės, kiek kainuoja G. Drukteinio apatiniai

Giedriaus Drukteinio po sąsagą narstomi žvaigždžių švarkai ar kelnės jau nieko nebestebina, tačiau ko vertas paties etikos ir estetikos grando įvaizdis? Į šį klausimą pavyko atsakyti filmuojant LNK „Žvaigždžių duetus”.

Iš pradžių Giedriui užkliuvo aktoriaus Aisčio Mickevičiaus batai, kurie, pasirodo, atsiėjo ne taip ir mažai – 150 svarų. Tačiau kur kas labiau nei batai suintrigavo kiek subtilesnė aprangos detalė. Ingai Norkutei ir „ventukui” Karoliui atlikus dainą „Mylėt tave taip beprotiška ir keista”, pažiro daugybė Giedriaus Drukteinio replikų. „Dainoje skamba tekstas „Man patinka šypsena veide, man patinka, kai myluoji mane”. Ką tai reiškia? Atsitiktinius lytinius santykius”, – rėžė Drukteinis.

Po tokių kompromituojančių komentarų iš karto buvo prisimintas paties Giedriaus vaidmuo seriale „Kriminalistai“ ir estetikos specialisto daržą pažiro laidos vedėjos Natalijos Bunkės aštrūs akmenukai. „Man teko matyti, kai jūs su moterimi vienomis trumpikėmis kažką darėte…” Giedrius nė nedvejodamas atsakė, nieko blogo nedaręs ir pabrėžė, jog tai tebuvo vaidmuo.

„Na, žinote, pamatyti Drukteinį su triusikais ne kasdien tenka”. Belieka pripažinti, jog Natalijos žodžiai – tikra tiesa, juolab, kad ir pati suma už apatinius nustebint galėtų ne vieną. Pasirodo, už juos šou verslo džentelmenas paklojo nei daugiau, nei mažiau – 80 dolerių. Turint omeny tokias investicijas, prabangūs Aisčio batai galbūt tikrai galėtų būti verti kritikos?

O kas ko iš tiesų vertas, pamatysite šeštadienį, 19 valandą per LNK populiariuosiuose „Žvaigždžių duetuose“.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų