Žurnalo fotosesijoje P. Hilton įsijautė į auksinės mergaitės vaidmenį

Viešbučių tinklo „Hilton“ savininkų duktė, save pristatanti kaip verslininkę, dainininkę, Paris Hilton tapo dar vieno žurnalo viršelio mergina. Ji sutiko atverti savo spintos duris ir pademonstruoti apdarus kitų metų sausio mėnesio leidinio „Vanity Fair“ kūrėjams.

Garsenybei buvo vieni juokai pozuoti ispaniškajam „Vanity Fair“ žurnalo viršeliui. Pasak fotografų, ji puikiai įsijautė į auksinės mergaitės vaidmenį, mat prabanga ir ypač brangūs papuošalai – viešbučių savininkų atžalos kasdienybė. Interviu metu, P. Hilton pasakojo, kad ji mėgsta aukso spalvos apdarus ir ypač tokius, kurie yra ryškus. Garsenybė įsikinusi, kad dailiosios lyties astovė turėtų vengti juodos ar pilkos spalvos drabužių. Neatsiejama jos įvaizdžio dalis  yra įspūdingi aukštakulniai.

Paris Hilton (nuotr. Gamintojo)Paris Hilton (nuotr. Gamintojo)

Fotosesija vyko ant prabangių baldų, krėslų, kurie ypač panašūs į tuos, kokie puikuojasi Paris tikruose namuose. Neatsiejama nuotraukų dalimi tapo ir keturkojis augintis, kuriuos, kaip žinia, įžymybė tiesiog dievina. Paprastai jos namuose auga šeši ar daugiau šunų.
Rašyti komentarą...
R
Remis
2011-12-22 13:16:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai ji baisi, kaulai barsko, gal anoreksike kokia...
Atsakyti
0

M
Moe
2011-12-22 15:40:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad ji visą gyvenimą elgesi kaip auksinė mergaitė
Atsakyti
0

r
re
2011-12-23 10:21:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam nebaisi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų