Žmonos gimdyme dalyvavęs Ironvytas: „Prikėlė mane apie šeštą ryto ir sako...“

Gruodžio 13 dieną reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas sulaukė šeimos pagausėjimo. 8:55 val. Žinomo vyro žmona Eugenija susilaukė naujagimės. „Prikėlė mane apie 6 val. ryto ir sako – „Jau turbūt važiuojam“. Na ir išlėkėme. Turėjome gimdyti Santariškėse, tačiau arčiau buvo Naujininkų ligoninė“, – tik tv3.lt pasakojo atlikėjas.

35

Žinomas vyras patikino, kad kaip ir nėštumas, gimdymas vyko labai sklandžiai – truko vos pusvalandį. Nors iš pradžių atlikėjas šios minties gynėsi, visgi nusprendė dalyvauti visame procese ir gimdymo metu laikė mylimajai už rankos. „Aš labai arti nėjau, stovėjau prie galvos, – pasakoja reperis, – tačiau mačiau kaip pasirodė vaiko galvytė, o paskui ir kūnelis. Gimė tikrai greitai. Duomenys puikūs: ūgis 52 cm svoris – 3,25 kg“.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonos gimdyme dalyvavęs Ironvytas: „prikėlė mane apie šeštą ryto ir sako...“

Ironvytas atskleidė, kad apie vaikelio lytį sužinojo prieš maždaug du mėnesius. Tačiau vardą kūdikiui išrinko dar anksčiau. „Vardą sugalvojome juokaudami – mėtydami įvairius juokingus vardus. Tačiau paskui kažkaip priėjome išvados, kad Gabrielė – pats gražiausias vardas mergaitei. Kadangi mano žmona turi du vardus, Eugenija Silva, svarstėme ir atžalai suteikti du. Bet nusprendėme negadinti vaikui gyvenimo“, – juokiasi šiandien tėčiu tapęs Ironvytas.

Medikai buvo paskaičiavę, kad vaikelis turėtų gimti maždaug gruodžio 20-ąją. Tačiau medikų prognozės neišsipildė ir šeima į ligoninę keliavo šįryt. „Viskas laiku. Taip ir turėjo būti. Jie patys tiksliai nežinojo, tiesiog maždaug primetė. Bet paskutinį mėnesį jau numanėme, kad laukimas ilgai netruks“, – atskleidė atlikėjas.

Paklaustas, koks jausmas pirmą kartą pamatyti savo atžalą, vyras atskleidė apsiėjęs be ašarų: „Draugai, kurių antrosios pusės dabar laukiasi, netiki, kad reagavau taip ramiai. Sako, kad turėčiau alpti iš laimės. Tačiau kol kas aš dar gal nesuprantu, kad tai iš tiesų įvyko. Reikia šiek tiek laiko. Matote, kadangi Eugenija visą laiką šypsojosi, sakė, kad jai viskas gerai, nebuvo jokio streso. Ir Gabrielė neverkė, netriukšmavo. Tad ir dabar nėra kažkokių perdėtų emocijų“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų