Žiūrėkite per VIAPLAY: įtraukiantis serialas „Galingieji“

Jau dabar videotransliacijų internetu platformoje www.viaplay.lt galite rasti įtraukiantį serialą „Galingieji“ („Powers“). Tai pasakojimas apie apokaliptinę kovą tarp žmonių ir mutantų.

Pasaulis, kuriame šalia paprastų žmonių gyvena ypatingų galių turintys žmonės, nėra saugus, nes mutantai savo jėgą naudoja ne tik geriems darbams. Dažniausiai galios savininkai tampa nusikaltėliais, nes tiki, kad yra nenugalimi ir tai leidžia jiems elgtis kaip nori ir diktuoti savo sąlygas kitiems. Būtent jų paieška ir izoliavimu užsiima specialusis, įslaptintas policijos padalinys.

Kristianas Volkeris (aktorius Sharlto Copley) ir jo partnerė Dina Piligrim (aktorė Susan Heyward) - Los Andželo detektyvai, kurie gaudo šiuos nusikaltėlius, rizikuodami savo gyvybe. Kristianas kadaise buvo vienas iš jų, o jo jėga buvo sugebėjimas skraidyti, tačiau vyras ją prarado. Iš karto po to jis stojo ginti paprastų žmonių ir yra pagrindinis specialaus padalinio atstovas. Blaškomas vidinių išgyvenimų, kaip niekas kitas pareigūnas supranta, ką turi jausti šie ypatingi žmonės, kurie dažnai nesuvaldo savo galių ir visuomet galvoja, kad yra nepažeidžiami. Kristianui ir Dinai teks susidurti su ne vienu tokiu. Ar sugebės naktinės miesto valdžios atstovai susidoroti su blogiu, kuris diena iš dienos vis labiau auga, nes ateina nauja mutantų karta?

REKLAMA

Fantastinio kriminalinio žanro serialas „Galingieji“ turėtų nudžiuginti visus „Iksmenų“ filmų gerbėjus. Vis dėlto, tai nėra šių filmų atitikmuo. Žiūrovus turėtų sudominti ne tik įspūdingi kovų vaizdai, bet ir pagrindinis herojus Kristianas bei jo vidinė drama. Seriale serija po serijos, iš lėto atsiskleidžia, ką turi jausti žmogus, praradęs kadaise turėtą ypatingą galią, ir ką jis gali paaukoti tam, kad ją susigrąžintų.

„Galingieji“ yra sukurtas pagal Briano Michealo Bendis ir Michaelo Avono Oeming‘s komiksus. Jų ekranizacijos idėja buvo planuojama ir įgyvendinama ne vienerius metus, kol 2015 metais pasirodė ekranuose. Vienok, šių komiksų gerbėjus turėtų nustebinti smarkiai pasikeitęs siužetas ir pakoreguoti personažai, todėl jie galės iš naujo mėgautis naujomis, neįtikėtinomis istorijomis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų