Žinomų moterų mamos atskleidė, ką galvoja apie savo dukrų stilių

„Nuo 5 iki 15 metų iš Kristės girdėdavau tik tai – „Ne. Šito aš nesirengsiu.“ Dabar nuomonės dėl drabužių stiliaus jau kartais sutampa“, – juokdamasi sakė renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, į prabangios drabužių parduotuvės Kaune atidarymą atėjusi kartu su dukra Kriste. Ji, kaip ir dar šešios mamos, renginio vakarą turėjo galimybę savąją atžalą aprengti taip, kaip nori.

97

K. Kaikarienės teigimu, vienturtė duktė nuo mažų dienų turėjo kategorišką nuomonę kalbant apie tai, kaip jai reikėtų apsirengti. Tačiau dabartinis pasirinktas Kristės stilius mamai patinka. Ji jį vadina sportine elegancija. „Kristė turi gerą skonį, o kai į pagalbą pasitelkia ir mano drabužių spintą, tuomet viskas būna tiesiog tobula!“, – šypsodamasi sakė K. Kaikarienė.

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomų dukrų mamos mėgavosi akimirka – garderobą vakarui „mažosioms“ parinko pačios

K.Kaikarytė neslėpė iki šiol retai kada paklausianti mamos patarimo ir nesutinkanti su aplinkinių pastebėjimais, jog judviejų skonis ima panašėti.

„Mama norėjo, kad rengčiausi elegantiškai, o man visuomet patiko sportinis stilius... Tačiau jau prieš kurį laiką pamėgau sukneles ir pradėjau puoštis. Mėgiamiausia savo spalva vadinu juodą, bet garderobe vis dėlto vyrauja pilka“, – pasakojo K. Kaikarytė. „Twin – Set Simona Barbieri“ atidarymo vakarą tinkančius drabužių derinius mama ir dukra parinko viena kitai.

REKLAMA

Tuo tarpu dainininkės Neringos Šiaudikytės mamai Valdonei niekuomet neteko kankintis įkalbinėjant dukrą apsirengti vieną ar kitą drabužį. Nuo trijų metų Neringa su malonumu rengdavosi sukneles. Tuomet itin mėgo šviesias, margintas gėlytėmis. Lietuvą užplūdus batų su platforma madai gražaus balso savininkė mokslo metus trečioje klasėje pradėjo įspūdingai.

„Neringa visuomet rengėsi drąsiai ir nelabai paisė kitų nuomonės. Rugsėjo 1-ąją ji pradėjo lankyti naują mokyklą. Į šventę ji atėjo avėdama batus su storais ir aukštais padais. Ji tuomet buvo aukštesnė net už auklėtoją! Turbūt niekam nekyla abejonių, kokia buvo bendramokslių reakcija“, – juokdamasi mokyklinę istoriją prisiminė V. Šiaudikienė. Paauglystėje N. Šiaudikytė išgyveno „skrybėlėtą“ laikotarpį. Iki šiol Šiaudikių namuose yra dešimtys jos tada mėgtų ir nešiotų galvos apdangalų.

„Neringos stiliuje nieko nekeisčiau. Jau keli metai kai ji aplanko parduotuves ir paskambinusi man pasako, kur ką vertėtų nusipirkti. Tereikia nueiti ir įsigyti išrinktą daiktą“, – nuoširdžiai pasakojo dainininkės mama.

Dukters patarimų klauso ir dainininkė Liveta Kazlauskienė. Nors, tiesą pasakius, jų atžalai taip pat nepagaili.

„Jei mūsų nuomonės nesutampa, arbitru priimant lemiamą sprendimą tampa Petras!“, – patikino L. Kazlauskienė. Būti gražiai rengiama dainininkė Ingrida Kazlauskaitė reikalavo nuo trijų metų. Didžiąją dalį drabužių Liveta dukrai pasiūdavo pati. Itin mažosios mėgiami buvo bridžai, dekoruoti gėlytėmis. Kol buvo maža, I. Kazlauskaitė sutikdavo su mamos parinktu garderobu. Prieštaravimų atsirado paauglystėje, kuomet šeima gaudavo Lietuvoje nematytų drabužių iš Vokietijos.

„Kadangi draugės tokių neturėdavo, Ingridai atrodydavo, jog norim jai įsiūlyti nemadingus drabužius“, – sakė L. Kazlauskienė. Nors jos ir dukters spintos - atskiros, kai reikia sukurti įspūdngesnį aprangos derinį visi daiktai tampa bendri.

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomų dukrų mamos mėgavosi akimirka – garderobą vakarui „mažosioms“ parinko pačios

„Man iki šiol patinka laisvalaikio stilius, elegantiškai suplėšyti džinsai, prigludę ar dekoruoti rūbai“, – sakė I. Kazlauskaitė. Neseniai dainininkė sakė į mėgiamą „juodos – baltos“ spalvos paletę įtraukusi ir auksinius tonus. Taip pat ji tvirtina atradusi kareiviško stiliaus batus.

REKLAMA

Papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės mama Svetlana Riaukienė tikino, kad ji dukters aprangos stiliuje nieko nekeistų.

„Elvyra visada mėgo sukneles, nors jau ilgą laiką ji renkasi patogumą – kelnes. Kada ji pirmą kartą pasakė „Šito nesidėsiu“? Pradėjusi lankyti darželį!“, – prisiminė pašnekovė. Ji tikino ne kartą buvusi nustebinta šiuolaikinių madų tendencijų, bet vėliau įvertinusi tai, ką merginos vilki. Pavyzdžiui, elegantiškos suknelės ir sportinių batelių derinys kurį laiką atrodė nepriimtinas.

„Itin ryškiai prisimenu tik vieną Rūtos apsirengimo stiliaus laikotarpį – tuomet, kai jai būtinai reikėjo turėti palaidinių su grupės „Spice girls“ nuotrauka“, – sakė buvusios Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionės Rūtos Gajauskaitės mama Giedrė Gajauskienė. Ji su šypsena tikina, kad mažoji nuo pirmų dienų mėgo persirenginėti. Net tuomet, kai kitos mamos pasakodavo esą rengdamos kūdikius patiria daugybę išbandymų, G. Gajauskienė tą galėdavo daryti be jokių trikdžių.

„Rūtą, jei man būdavo negražu, galėdavau perrengti ir tris kartus! Ji tuo būdavo patenkinta ir neverkdavo“, – sakė pašnekovė.

Sportininkės populiariausias drabužis buvo kelnės. Jas R. Gajauskaitė mėgsta ir dabar. Mamai patinka dukters aprangos stilius, tik ji pilkų tonų dominavimą drabužiuose pakeistų ryškesnėmis spalvomis.

Žinomo modelio Radvilės Labutytės mama Vilija Labutienė pasakojo trims dukroms drabužius mezgusi pati. Tik tuomet, kai per vienas Šv. Kalėdas joms dovanotus megztinius teko sunešioti pačiai, rūpintis mergaičių apranga, neatsiklausus jų nuomonės, nustojo.


Rašyti komentarą...
v
vilius
2016-03-10 12:57:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ką mamos galvoja apie savo dukrų ateitį /o kaip dukros apie savo/
Atsakyti
0

R
Roma
2016-03-10 19:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man šis šou: o kas baisesnė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų