Žinomos mamos ir jų dukros tapo modeliais: pristatė tapyto šilko rūbų kolekciją

Šventinį Motinos dienos vakarą žinoma šalies notarė ir drabužių kūrėja Auksė Poškuvienė viename sostinės restorane pristatė kolekciją, skirtą mamoms ir dukroms.

36

Proginę kolekciją demonstravo visa puokštė žinomų moterų su savo atžalomis. Tapyto šilko apdarais pasipuošė stilistė Violeta Malevska, įmantrių aksesuarų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, verslininkė Edilija Nikartaitė (buvusi daininkė Geltona), sporto trenerė Vaiva Nepaitė, verslininkė Rita Pauliukienė. Scenoje pasirodė ir studijos „Mažoji Mis“ auklėtiniai su savo mamomis. Antrąją kolekcijos dalį demonstravo jaunos merginos, tarp jų – ir žinomas modelis Ernesta Elzbergaitė.

Demonstruojant kolekciją smuiku gyvai grojo muzikantė Ieva Nugaraitė. Prie kolekcijos modelių buvo pritaikyti juvelyro Evaldo Širkos papuošalai iš bronzos, žalvario ir vario.

Kolekciją Vilniuje pristačiusi kūrėja ką tik grįžo iš Varšuvos, kur rodė savo darbus Lenkijos lietuvių bendruomenei. Visai netrukus A.Poškuvienės kolekcijos papuoš vasaros sezono atidarymo renginius pajūryje. „Šį kartą nutariau papuošti ne tik moteris, bet ir jų dukras. Kadangi pati turiu tris anūkes, žinau, kad Lietuvoje mergaitėms išskirtinių drabužių pasiūla dar vis menka. O jos, kaip ir jų mamos, nori atrodyti originaliai“, – po kolekcijos pristatymo sakė A.Poškuvienė. Žinoma teisininkė sakė, kad nuo jaunystės kuria įvairius drabužius. Pastaruoju metu ji atradusi naują šilko marginimo techniką „shibori“, apie kurią sužinojo viešėdama JAV, kur prieš metus taip pat rodė savo kūrybos darbus.

REKLAMA

Vakaro dalyviai loterijoje galėjo laimėti įvairių prizų. Juvelyro E. Širkos sukurtus auskarus loterijoje laimėjo žinoma žurnalistė Vilma Čereškienė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomos mamos ir jų dukros tapo modeliais: pristatė tapyto šilko rūbų kolekciją


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų