Žinomos damos prabangiame viešbutyje atskleidė savo moteriškus kerus

Žavios ponios ir panelės pirmadienio vakarą leido neįprastai - prabangiame restorane, su šampanu, šokolade mirkytomis vyšniomis ir klasikinėmis arijomis. Negana to, viso vakaro  pokalbiai sukosi vien apie malonumus.

Taip iškiliai „Stiklių“ restorane buvo pristatytas naujasis televizijos kanalo TV1 sezonas. Čia savo didžiausiais gyvenimo malonumais pasidalino žinomos moterys ir merginos.

Daina Bosas prisipažino, kad jai didžiausias gyvenimo malonumas yra vaikai ir šeima. Žinių vedėja Lina Kairytė sakė, kad yra tiesiog pakvaišusi dėl teniso. Rasai Martens malonumą teikia švytinčios ir laimingos žmonių akys.

„Karamelinių naujienų“ diva Rimantė Kulvinskytė buvo drasi.

„Kaip juokavom su laidos režisieriumi, man didžiausias malonumas yra seksas, bet sakysiu, kad vairavimas“, - juokėsi laidos vedėja. Surimtėjusi ji atskleidė, kad vis dėlto didžiausias malonumas jai yra būti moterimi - keisti veidus ir vaidmenis, būti mama, žmona, drauge.

Aktorė ir proejkto „Kviečiu šokti“ dalyvė Aušra Štukytė sakė, kad jos malonumai yra be galo paprasti.

REKLAMA

„Man patinka, kai žmonės šypsosi, kai visą dieną pravaikščiojus su aukštakulniais grįžusi juos nusiaunu ir krentu ant sofos, kai ryte pabundu užtinusi ir galvoju - kavos, kavos, o mylimas žmogus ima ir atneša jos į lovą...“, - greitakalbe bėrė Aušra. Anot jos, didižiausias malonumas yra teikti malonumą kitam.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų