Žinomi žmonės atliko pareigą: lyjantis dangus sako, kad valyti sistemą reikia

Nepaisant lietingo oro šiandien, Seimo rinkimuose, prie balsadėžių išsirikiavo pilietišką pareigą pasiryžę įvykdyti lietuviai. O tarp jų – ir žinomi šalies žmonės, kurie ne tik aktyviai balsavo, bet ir dalinosi to įspūdžiais socialinėje erdvėje.

Drėgną orą už lango pastebėjo ir žinoma TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, kuri savo anketoje pasidalino žavia asmenuke prieš veidrodį: „Skėtis, botai, šilta striukė, kava ir pasas, balsuot pasiruošus, nebijok lietaus, bijok durnių valdžioj ! Balsuot!“, - ragino žinoma moteris.

Pilietiškai iniciatyvai neabejinga išliko ir garsus šalies modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, kuri į rinkimus atvyko su mažuoju palydovu: „Brolis nuo mažens pratinasi balsuoti. Ir jam labai patiko!“ – džiaugsmingą asmenukę komentavo tituluota gražuolė.

Balsuoti išvyko ir „Gautas iškvietimas“ žvaigždė Timūras Augucevičius. Žinomas vyras pasidalino nuotrauka po skėčiu: „Padaryta, net lyjantis dangus sako, kad valyti sistemą reikia“, - ironiškai savo įrašą komentavo jis.

REKLAMA

Į savo sekėjus bei draugus kreipėsi ir jaunoji verslininkė Milita Daikerytė: „O tu, ar balsavai?“, - klausė ji ir pasidalino nuotraukų koliažu.

Pareigos nepamiršo ir lenktynininkas Benedikas Vanagas, kuris nuotraukoje įsiamžino su dukra: „Mes jau!“, - savo sekėjams „Instagram“ anketoje skelbė žinomas vyras.

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius nedaugžodžiavo: „Laikas keistis“. Rimtą komentarą papildė jo rankos delnas, kurio centre spindėjo rinkiminis lipdukas su „Aš balsavau!“ užrašu.

Savo atlikta pareiga didžiavosi ir žinoma šalies dizainerė Diana Vapsvė: „Atsakinga ir labai patenkinta savimi pilietė“, - savo nuotrauką prie balsadėžės komentavo ji.

Lietinga diena balsuoti neatbaidė ir grupės „69 danguje“ narės Ingridos Martinkėnaitės su dukra: „Aš balsavau! O jūs?“, - savo draugus ir sekėjus ragino žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų