Žilvinas Tratas apie nepadorius pasiūlymus: tai siūlo moterys

 Talentingas aktorius Žilvinas Tratas užsienyje geriau žinomas kaip Jamesas Tratas. Lietuviškuoju Antonio Banderasu vadinamas vyras per savo gyvenimą ne sykį vyko į Rusiją.

Šioje šalyje auga ne tik jo dukra Lukrecija, kurios aktorius susilaukė su Rusijos oligarcho Nikolajaus Sarkisovo buvusia žmona Julija Lubičanskaja.

Šioje šalyje jis taip pat filmavosi jį išgarsinusiame filme apie Sovietų Sąjungos krepšinio rinktinę „Trys sekundės“, kur vaidino legendinį krepšininką iš Lietuvos Modestą Paulauską.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtini Trato pokyčiai: nuotykiai jaunystėje baigdavosi liūdnai

Pramoginei TV3 laidai „Gero vakaro šou“ išskirtinį interviu davęs Ž. Tratas atskleidė, kad po šios kino juostos pasirodymo sulaukė daugiau nei 500 šimtų žinučių socialiniame tinkle, o dalis jų buvo netgi nepadorios.

„Atvažiuokit pas mus į Samarą, mes ten pravesime ekskursiją, bet buvo ir tokių labai kategoriškų. Taip, dabar rytoj aš tau atsiųsiu lėktuvą, tu sėsk į jį ir atskrisk pas mane į Sankt Peterburgą“, – stebėjosi jis.

Aktorius įsitikinęs, kad tokiais pasiūlymais galbūt gali svaidytis turtingų Rusijos milijonierių žmonos arba dukros.

„Nereikia nuvertinti moteriškos giminės, gal ji pati viską pasiekė, atsidarė biznį“, – traukė per dantį išvaizdus modelis.

Visą laidą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų