Žaizdos negyja: pajuodę paakiai, slogi nuotaika – Kim Kardashian nebepanaši į save

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian jau kurį laiką kaip ne sava. Po Paryžiuje įvykusio apiplėšimo televizijos žvaigždė vis dar jaučiasi sugniuždyta.

31

Tąkart į mados savaitės viešnios viešbučio kambarį įsiveržę nusikaltėliai pavogė papuošalų už 10 milijonų.

Su žiniasklaida įvykio sukrėsta 37-erių žvaigždė nebendrauja, tačiau paparaciams kartas nuo karto pavyksta ją užfiksuoti fotokameromis.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žaizdos negyja: pajuodę paakiai, slogi nuotaika – Kim Kardashian nebepanaši į save

Šįkart K. Kardashian viešumoje pasirodė vilkėdama XXL dydžio džemperį su gobtuvu ir šlepetes. Šiuo metu žvaigždė ilsisi ne tik nuo savo iki šiol mėgto iššaukiančio drabužių stiliaus, bet ir nuo makiažo. Viešumoje ji rodosi visiškai nepasidažiusi, pajuodusiais paakiais.

Prieš savaitę apie savo sesers savijautą prabilo Khloe Kardashian. Moteris mano, kad Kim jau niekada nebebus tokia pati.

„Nemanau, kad ji vėl elgsis taip, kaip anksčiau. Šis įvykis privertė susimąstyti apie mūsų veiksmus socialiniuose tinkluose“, - kalbėjo Kourtney. Nuo prieš kelias savaites vykusio įvykio Kim prie savo socialinių tinklų buvo prisijungusi vos kartą – ištrinti kelis asmenis.

tv3.lt primena, kad socialinių tinklų karalienei K. Kardashian Paryžiuje per mados savaitę plėšikai, grasindami šaunamuoju ginklu užkimšo burną ir surišę ją išsinešė papuošalų už maždaug 10 mln. eurų.

Po visame pasaulyje nuskambėjusio užpuolimo, JAV televizija „E!“ sustabdė šou „Keeping Up with the Kardashians“ filmavimą. Anot šaltinių, kūrybiniai darbai nebus tęsiami tol, kol Kim nebus tam pasirengusi.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2016-10-28 16:59:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau reik viešinti save,savo veikla ir savo šeimą. O tuos milijonus uzsidirbs per kelias dienas.
Atsakyti
0

C
CRA
2016-10-29 05:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebent ja visi pagrobejai isdulkino ,kad tokia susigruzinus :D Nes pagal juos keleta limonu cia centai wapse :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų