„Neabejotinai svarbiausia pramonės šaka Australijoje yra kasyba. Nėra nei vienos dienos, kad australų spauda nerašytų apie ją. Nieko nuostabaus, nes tai leidžia šiai šaliai būti konkurencingai viso pasaulio mastu. Australai labai daug investuoja į šią pramonės šaką ne tik savo šalyje, bet ir kitur: Pietų Afrikoje, Čilėje, Argentinoje. Kad kasyba yra labai svarbi ir pelninga, matome ir iš to, kad šios pramonės šakos sostinė Pertas yra daug brangesnis miestas gyvenimui nei Sidnėjus ar Melburnas“, – teigia Žilvinas Grigaitis. Serialą „Australija iš arti“, 2012 m. sukurtą Australijoje, sudaro 6 dalys. Kiekviena serija iš arčiau pažvelgia į svarbiausias šalies pramonės šakas: kasybą, gyvulininkystę, transportą, laivybą, cukraus pramonę ir gyvulių varymą. Su kiekviena sritimi žiūrovai galės susipažinti ketvirtadieniais 22.10 val. per „Viasat Explorer“.
Verslininko, daug būnančio Australijoje teigimu, šios šalies žmonės turi labai savitą charakterį, kuris veikia ir jų požiūrį į verslą. Jie labiau panašūs ne į anglosaksus, o į pietų europiečius: niekur neskubančius, atsipalaidavusius ir kartais nepaisančius terminų. „Vis dėlto, jei įrodai, kad gali padaryti didelius darbus ir australai tavimi patiki, jie tiesiog sako: „Imk ir daryk.“ Tuo jie visiškai skiriasi nuo britų, kurie dar būtinai norės krūvos rekomendacijų,“ – teigia Ž. Grigaitis.
P. Grigaičio teigimu, paprastai vaidybiniai filmai rodo, kad Australija yra tokia šalis, kurioje labai lengva gyventi. Verslininko, kuris yra pats sukūręs dokumentinį serialą „Atvirukai iš Australijos“, manymu taip kuriamas labai klaidingas įspūdis: „Kaip tik dokumentiniai filmai ir parodo kokia iš tikrųjų yra Australija. Neabejoju, kad tai pats geriausias būdas pažinti šią tolimą šalį. Na, žinoma, išskyrus kelionę į Australiją.“