„Yva“ pasidalijo kadrais iš siautulingo savaitgalio Anglijoje

„Mums skaičius 13 tapo lemtingu“, – vienbalsiai sušunka „Yva“ merginos. Būtent tiek metų gyvuoja ši grupė. Po labai ilgos, dešimties metų pertraukos, jos sugrįžo į Londoną su pirmuoju „Yva“ sąstatu, kurį sudaro grupės lyderė Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir Goda Alijeva.

25

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „Yva“ koncertavo Anglijoje: pasidalijo išskirtiniais kadrais

„Esame labai lamingos ir pasikrovusios geros energijos. Daugelis mūsų kartos jaunimo, draugų iškeliavo svetur ieškoti geresnio gyvenimo. Todėl visų pirmą po atsikūrimo norėjome jiems padovanoti savo koncertus ir paklausti, kaip jiems sekasi, ar neplanuoja grįžti į Lietuvą. Pačios buvome maloniai nustebusios, kad žmonės prisiminė visus dainų žodžius ir dainavo kartu su mumis. O legendinį „Yva“ hitą „Paukštelis“ kartojome ne vieną ir ne du kartus. Po koncerto prie manęs priėjo porelė ir sako – „Jūsų daina „Panelė iš Kauno rajono“ mums primena draugystės pradžią... Jausmas, kai tu pradedi naują projektą ir kai tave „veža“ tai, ką tu darai ir jauti tikrą pasitenkinimą, jėgą, kuri apjungia mums sustojus trise, prilygsta tikram uraganui“, – kalbėjo G. Alijeva.

REKLAMA

Grupės merginos tvirtina, kad koncertai lietuvių pamėgtuose Londono bei Peterborough naktiniuose klubuose praėjo ypač greitai.

„Šis savaitgalis buvo tikrai stiprus startas, buvo nerealu... Tokio audringo palaikymo ir tiek gerų emocijų senokai nebuvau patyrusi... Žmonės žinojo mūsų dainų žodžius geriau už mus“, – tikino N. Bunkė. Atlikėjos neslepia, kad apsilankydamos Anglijoje nepraleido progos apsipirkti.

„Pripirkome daug gėrybių vaikams ir sau pačioms. Prikrovėme pilnutėlius lagaminus. Organizatorė Kotryna pasirūpino, kad gyventume pačiame „Wesfield“ prekymos centre esančiame esančiame viešbutyje. O ko daugiau merginoms reikia iki pilnos laimės? Niekur neskubėdamos vis grįždavome į kambarį išsimatuoti naujų rūbų“, – atskleidė K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų