„Yva“ merginos pritrenkė seksualumu: persirengė gundančiomis policininkėmis

Šiandien TV3 televizijos žiūrovai išvys iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Auksiniai svogūnai 2018“. Joje – dešimtys skirtingų pramogų verslo atstovų, kurie paruošė po skirtingą nuotaikingą numerį.

16

Vieną seksualiausių pasirodymų šiame šou neabejotinai surengė „Yva“ merginos. Apie gėjus dainą užtraukusios atlikėjos savo įvaizdį scenoje sustiprino persirengdamos seksualiomis policininkėmis.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Yva“ merginos pritrenkė seksualumu: persirengė policininkėmis

Renginyje – ir kiti atlikėjai

Jubiliejinės ceremonijos programoje – begalė staigmenų ir televizijos žiūrovams, ir pagrindinėms apdovanojimų žvaigždėms politikams.

Kultinė grupė „Rondo“ ir „Božolė“ choras paruošė himną Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, o vienas geidžiamiausių šalies jaunikių – Radžis nusprendė pasipiršti būtent šventinėje „Auksinių svogūnų 2018“ scenoje. Jis jau repetuoja jausmingą dainą savo mylimajai. Bet ar JI sutiks? Ir kas gi JI?

(181 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai

Specialiai apdovanojimams vienam vakarui į sceną sugrįš grupė „Mokinukės“ – merginos papasakos visą tiesą, ką sostinės Vokiečių gatvėje veikė su į priekabiavimo skandalą patekusiu parlamentaru Mykolu Majausku.

Šventinius pasirodymus taip pat ruošia Inga Valinskienė, Deivis Norvilas, grupė „DAR“, humoristai Violeta Mičiulienė, Mama Rock'n'Roll ir Vitalijus Cololo, Rytis Cicinas, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Česlovas Gabalis, sunkiaatlečiai Ramūnas Vyšniauskas ir Aurimas Didžbalis, dešimtys šokėjų, baleto artistų ir daugelis kitų scenos profesionalų.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinių svogūnų" svečiai

„Jau kad bus, tai bus!“ – žadėjo A. Valinskas.

tv3.lt primena, kad „Auksiniai svogūnai“ yra vienas populiariausių visų laikų šou, kuris kiekvienais metais sužavi daugiau nei milijono žiūrovų auditoriją.

Jubiliejiniai „Auksiniai svogūnai 2018“ – tradiciškai ir neišvengiamai jau šiandien 19:30 per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų