Yla išlindo iš maišo: paaiškėjo, kas iš tiesų nutiko karalienei

Neseniai 92 metų Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II išgąsdino daugybę britų. Dėl suprastėjusios sveikatos monarchė nedalyvavo svarbiame renginyje, todėl žmonės ėmė šnabždėtis, kas galėjo nutikti svarbiausiam žmogui visoje Didžiojoje Britanijoje.

95

(95 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Yla išlindo iš maišo: paaiškėjo, kas iš tiesų nutiko karalienei

Pasirodo, kad karalienė Elizabeth II lengvai peršalo ir tiesiog pervargo. Per pastarasias dešimt dienų monarchė dalyvavo devyniuose renginiuose, todėl tokio amžiaus žmogui sunegaluoti yra normalu. Beckingamo rūmų atstovybė pranešė, kad dėl karalienės sveikatos nerimauti nereikėtų, mat ši nė nesikreipė į gydytojus.

„Karalienė iš tiesų jaučiasi šiek tiek susikrimtusi dėl to, kad turėjo praleisti vieną renginių, tačiau ją lengvai pakirto vasariškas peršalimas. Dauguma žmonių jai kartoja, kad nieko baisaus būtų prilėtinti tempą, tačiau tik ji pati nuspręs, ar jos dienotvarkė nebūna kaskart per daug apkrauta“, – apie situaciją kalbėjo buvusi Beckingamo rūmų atstovė spaudai Dickie Arbiter.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2018-06-29 18:25:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paveldėta tarnystė Dievui ir Tėvynei kelia susirūpinimą šviesuole. Karalienė liudija istoriją. Visas pasaulis ją myli ir gerbia dėl jos išminties.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų