„Yahoo!“ atskleidė kokiomis žvaigždėmis skaitytojai šiemet domėjosi labiausiai

JAV interneto portale „Yahoo!“ vartotojai dažniausiai 2015 metais ieškojo naujienų apie Bobbi Kristina Brown, rodo naujausio tyrimo duomenys.

13

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Sekmadienį įvyko Bobbi Kristinos Brown laidotuvės

Velionės JAV dainininkės Whitney Houston ir atlikėjo Bobby Browno tragiško likimo dukters pavardė atsidūrė populiariausių žvaigždžių ir prekės ženklų paieškų sąrašo viršuje.

22 metų moteris mirė liepos 26 dieną, taip ir neatsibudusi po šešis mėnesius trukusios komos, kai sausį buvo rasta be sąmonės savo vonioje. Jos motina mirė labai panašiomis aplinkybėmis 2012 metais.

Informacijos apie Kristiną buvo ieškota daugiau negu apie „iPhone“, translytę buvusią olimpinę prizininkę Caitlyn Jenner, kurios duktė modelis Kendall, nuolatinė televizijos realybės šou „Gyvenimas su Kardashianais“ ( Keeping up with the Kardashians) žvaigždė, užėmė ketvirtą vietą sąraše.

Kendall netikra sesuo Kim Kardashian jame užėmė septintą vietą. Į dešimtuką taip pat pateko kultinis kompiuterinis žaidimas „Minecraft“, aktorė Jennifer Anniston, popmuzikos žvaigždė Katy Perry, JAV mišrių kovų meno atstovė ir aktorė Ronda Rousey bei buvusi televizijos serialo „Paauglė mama“ žvaigždė Farrah Abraham.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų