XXXL grožio ambasadorė pašiurpino internetą: pažiūrėk į kojas, tu net negali stovėti tiesiai

„Plius“ dydžio stiliaus tinklaraštininkė subūrė tikrą kritikų avilį internete, iškart po to, kai pasidalino drąsia savo nuotrauka. Apvalių formų mergina išdrįso nusimesti drabužius ir savo „Instagram“ profilyje pasidalino fotografija, kurioje dėvi tik maudymosi kostiumėlį.

25

Pikantiška nuotrauka netrukus susilaukė šimtų tūkstančių neigiamų komentarų. Jauna mergina netrukus buvo išjuokta, paniekinta ir apkaltinta nutukimu, rašo dailymail.co.uk.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cailey Darling pašiurpino internetą: pažiūrėk į kojas, tu net negali stovėti tiesiai

Cailey Darling (27) – viena iš tų merginų, kurios aktyviai propaguoja meilę savo kūnui. Ji garsiai pasisako už „plius“ dydžio moteris ir jų figūros individualumą bei seksualumą.

Būtent todėl ji, vedama šios minties, įsiamžino su juodos spalvos vientisu maudymosi kostiumėliu, kuris provokavo didelėmis iškirptėmis juosmens ir klubų srityje.

Tiesa, tokios aršios kritikos, ko gero, stiliaus žinovė nesitikėjo. Komentatoriai ją apkaltino apsileidimu, nutukimo skatinimu. Pasak internautų, Cailey propaguoja nesveiką požiūrį į savo kūną jaunesnio amžiaus auditorijai, kuri yra itin imli socialinėje erdvėje.

REKLAMA

„Pažiūrėk į savo kojas, tu net negali stovėti tiesiai“, „tai siaubinga ir nesveika“, „tu jauna, o tavo kūnas jau išvagotas strijomis“, - aštrios kritikos negailėjo komentatoriai.

Nepaisant piktų nuomonių Cailey turi tūkstantinę gerbėjų armiją, kurie ją dievina ir seka jos stiliaus patarimus.

„Tikiuosi, jog matant storą, bet ir toliau laimingą žmogų, net ir po tūkstančių įžeidžiančių komentarų, aš suteiksiu vilties tokio paties likimo žmonėms, padėsiu jiems mylėti save, nepaisant kitų žmonių nuomonės“, - šalia savo nuotraukos rašė C. Darling.


Rašyti komentarą...
m
mika
2016-05-28 23:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu, kai žmogus myli save ir savo kūną, bet come on, čia jau vien sveikata reikėtų susirūpinti. Tokia jauna, o tokia nutukus. Nueis ir sąnariai, kaulai, širdis. Aš jau įsivaizduoju kaip jos visi vidaus organai riebaluose liūliuoja. Jeigu myli save, tai bent jau stengies palaikyt sveikatą! O čia tik savo lašinių gražus apipavidalinimas "myliu savo kūną"
Atsakyti
-3

G
Greta
2016-05-29 09:40:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuvokiu, kas gražaus tame "plius size". Pačioje šito judėjimo pradžioje "pliusėmis" buvo vadinamos normalios, šiek tiek stambesnės už įprastas manekenes, atletiškos merginos. O čia kas?! Nutukimas niekada nebuvo ir nebus gražu. Niekaip kitaip negaliu to pavadinti, tik paprasčiausiu APSILEIDIMU. Matosi, kad ji visiškai savęs nemyli (kitaip imtų prisižiūrėt save), o tiesiog dangstosi "plius size", kad galėtu toliau valgyti kas papuola ir žudyti save, kol kitos, normalios panelės prižiūri savo mitybą ir reguliariai lankosi sporto salėje, vardan to, kad liaupsių sulauktų kažkokia tinginė. Fui.
Atsakyti
-1

N
Nusišneki,ona
2016-05-29 09:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ona, pati matyt atitinkamai stora ir slepiesi po laimingumo kauke, nesuvokdama kad užryji savo emocijas ir turi valgymo sutrikimų nekalbant jau apie organus spaudžiamus taukų ir pamažu nustojančius funkcionuoti, aš galiu pasakyt tikrai nesu plona, bet toli gražu ne tiek nutukus ir tikrai nesu laiminga nei patenkinta, bėgioju ir laikausi sveikos gyvensenos, kad tik numest tą svorį ir nerizikuot savo sveikata
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų