Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvys dar vieną „Kėdžių iššūkio“ etapo kovą, kurioje kovos grupių kategorija. Komandą sau rinksis charizmatiškasis Saulius Prūsaitis, o galutinis laimingųjų trejetukas, kuris pateks į tiesiogines projekto transliacijas, nebus aiškus iki paskutinių laidos sekundžių.

Vieni pirmųjų į sceną žengs kauniečių grupė „Garma“. Penkių Kauno muzikantų kolektyvas dabartinę sudėtį suformavo 2020 metų sausio mėnesį. Jų dievinami muzikos stiliai – kantri ir sunkusis rokas.

„Šiandien grosime koverį, todėl reikia pavaryti geriau už originalą. Vat čia tai jaudina“, – prieš lipdami į sceną nekantravo kauniečiai.

Vaikinai pasirinko perdainuoti itin populiarų ir visiems puikiai žinomą Kąstyčio Kerbedžio kūrinį „Pienių vynas“, o jų atliekamą dainą teisėjai įvertino dvejopai.

Pasak Justės Arlauskaitės-Jazzu, perdainuoti K. Kerbedžio dainas nėra lengva užduotis, nes lygiuotis su juo yra labai sunku.

„Tai turi būti arba geriau, kas yra beveik neįmanoma, arba labai kitaip, tai čia buvo šiek tiek prašauta, bet tai nė kiek neneigia jūsų profesionalumo ir kad esate verti tos kėdės“, – neslėpė Jazzu.

Visą grupės Garma pasirodymą ir teisėjų vertinimus žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

„X faktorių“ žiūrėkite sekmadienį 19:30 val. per TV3. 

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų