„X faktoriuje“ išgarsėjusi Dileta – apie baisiausią gyvenimo iššūkį: „Esu padariusi didžiausią nesąmonę“

Žinoma dainininkė, televizijos projektų dalyvė Dileta Meškaitė-Kisielienė neseniai kiek pakoregavo savo gyvenimo planus ir pradėjo solinę karjerą. Jos kelio pradžioje dainininkei yra tekę patirti visko.

Savo prisiminimais skambaus juoko savininkė pasidalijo kartu su TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovais. Laidoje Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius ir Dileta atskleis, kad juos visus sieja bendra laida „Šuolis“, o „Gero vakaro šou“ žiūrovai netgi turės puikią progą pamatyti archyvinių kadrų. 

Ir nors iššūkių kupinoje laidoje „Šuolis“ Dileta dalyvavo prieš daugiau, nei 7 metus, kraują stingdančių akimirkų negali pamiršti iki šiol.

Archyvinius kadrus galite pamatyti čia:

„Baisiausia būdavo lipti laiptais. Širdis būdavo kulnuose – jau nieko nebegalvodavai, tik girdėdavai, kaip ji plaka. Sakydavau sau kvėpuoti, susikaupti, ir maksimaliai, kiek tik tai yra įmanoma, įtempti visus raumenis“, – prisiminimais dalijosi dainininkė, tačiau neslėpė, kad bešokdama padarė ir nemažai nemaloniai atsiėjusių klaidų.

„Prieš šokant turėdavau įtempti viso kūno raumenis, kad į vandenį įnerčiau tiesiai. Aš esu maksimalistė, tačiau padariau ir klaidų, būdavo ir taip, kad ne taip nusileisdavau, būdavau visa mėlyna. Esu padariusi didžiausią nesąmonę, sugalvojau šokt „kareivuku“, nusileisti iki dugno ir atsispirti. Nepagalvojau, kad yra penki-šeši metrai gylio, neriu ir nejaučiu dugno, ėmiau panikuoti, irtis į viršų ir išsigandau, kad negaliu pasiekti paviršiaus“, – pasakojo moteris.

Laidos vedėjai taip pat Diletai negailėjo ir gražiausių žodžių, tačiau ši pripažino, kad tada, kai buvo vieniša, jai yra tekę susidurti ir ne su pačiais geriausiais bandymais flirtuoti.

„Vienas iš prastesnių „kabinimo“ būdų man nutiko degalinėje. Stoviu su sportinėmis tympomis, o gale, ties blauzdomis, buvo iškirptas trikampis. Už manęs stovi vyras ir sako: „Mergaite, jums praplyšo. Gal susiūti?“ (juokiasi). Toliau stovime prie tos kasos, laukiame, o aš taip kažkur vėluoju, stoviu visa susiraukusi, pikta… Ir jis vėl man sako, kad aš šypsausi kaip saulė, kad nuo manęs eina šiluma,“ – juokėsi Dileta pridėdama, kad net ir tada su ja nesėkmingai flirtavęs vyras nenustojo bandyti į save atkreipti dėmesio.

Tiesa moteris prisiminė laikus, kai mėgdavo pašėlti: „Klube esu ne tik ant baro šokusi, bet ir bandžiau daryt tiltelį.“

Dar daugiau pasakojimų, dainų, archyvinių kadrų bei linksmų žaidimų pamatykite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
E
Ew
2021-05-25 08:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik tu sau, genijus straipsnio autorius :D tai ir Lukašenka nuleido lėktuvą, kad bombą rastų. Viena oficiali versija “teisinga”, o kita ne?
Atsakyti
0

E
Ew
2021-05-25 08:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus - niekas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų