„X Faktoriaus“ sensacija: mikčiojantis Aleksas scenoje virsta iš proto varančiu vokalistu

Sekmadienį prie televizoriaus ekranų žiūrovus sukvietė didžiausias TV3 muzikos projektas „X Faktorius“. Tikra trečiosios laidos sensacija taps vilnietis Aleksas Augaitis.

6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: mikčiojantis vilnietis scenoje virto iš proto varančiu vokalistu

Iš pirmo žvilgsnio vaikinas primena savo bendraamžius, brazdinančius gitaromis ir svajojančius, kad kada nors scena priklausys jiems.

Tačiau yra viena išskirtinė aplinkybė, dėl kurios Alekso dainavimas – ypatingas. Nuo pat mažens Aleksas.... mikčioja. Tačiau šis dalykas vaikinui netrukdo dainuoti. Neįtikėtina, kaip šis vaikinas transformuojasi, užlipęs ant scenos: A. Augaitis virsta tikra žvaigžde, o jo dainavimas priverčia aikčioti net visko mačiusius.

Projekto dalyvis nepamena, kada ir kodėl pradėjo mikčioti, tačiau dar vaikystėje pastebėjo, kad dainuojant šis dalykas dingsta. „Supratau, kad kai groja muzika ir aš dainuoju – nemikčioju“, – prieš kameras sunkiai rinkdamas žodžius kalbėjo „X Faktoriaus“ dalyvis.

Net ir žinodamas, kad bet kada gali užsikirsti, Aleksas vis tiek užlipo ant scenos. Vaikinui uždainavus ne vienas salėje sėdėjęs žiūrovas sunkiai tramdė ašaras, o galiausiai – salė plojo atsistojusi.

REKLAMA

Žado žiūrovai neteko, kuomet vos kelis žodžius ištariantis Aleksas ėmė repuoti. Kiekvienas žodis - stiprus, užtikrintas. Rodos, muziką jis supranta kitaip, nei kas nors kitas.

 

Teisėjai gabiam atlikėjui, neabejotinai, skyrė keturis „taip". Nulipę nuo savo kėdžių Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius nesiliovė kartoti „Bet tas reperis tai nerealus...“

 

 

 


Rašyti komentarą...
p
pz
2015-10-11 21:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Video ikele kur jis net nedainuoja :D tai nafik kelt..pilna ikelkit.
Atsakyti
-6

G
GODA
2015-10-12 09:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
jetus !!!!! nerealiai !!!!
Atsakyti
0

G
Gin
2015-10-11 21:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kur jo pasirodymas? :D
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų