REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė ir jos dukra Amanda (tv3.lt fotomontažas)

Londone gyvenantys dainininkai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė yra ne tik scenos partneriai, tačiau ir puoselėja šiltus jausmus vienas kitam. Nepaisant to, jog jiedu neturi vaiko, tačiau Jolantos atžala Amanda yra it tikra dukra jam.

12

Londone gyvenantys dainininkai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė yra ne tik scenos partneriai, tačiau ir puoselėja šiltus jausmus vienas kitam. Nepaisant to, jog jiedu neturi vaiko, tačiau Jolantos atžala Amanda yra it tikra dukra jam.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt M. Vygantas atvirai prabilo apie santykius su Jolantos dukra bei jų pažintį.

Pažintis su mylimosios dukra

Pasak pašnekovo, susitikimas su Jolantos dukra įvyko seniai: „Viskas vyko panašiu metu kaip ir mūsų susipažinimas su Jolanta. Neretai susimąstau, kad Amandai buvo tik 9 metukai, o dabar ji yra jau visa paauglė. Kai kiti sakydavo, kad gyvenimo metų skaitliukas sukasi greitai, netikėjau, bet faktai kalba patys už save. Tikrai jaudulio nebuvo jokio. Tik smalsumo vedamas jausmas širdyje. Manau, kad visada malonu naujos pažintys.“

Anot Manto, jiems nereikėjo daug laiko, kad Amanda priimtų jį į šeimą. „Amanda pakankamai drąsi, bet tuo pačiu ir labai kukli bei protinga. Net iki šių dienų tas kuklumo jausmas išliko. Galiu drąsiai pasakyti, kad užteko vieno susitikimo“, – šyptelėjo jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Santykiai su Amanda ir šeimos pagausėjimas

Dainininkas neslėpė ir to, jog su Jolantos atžala puikiai sutaria ir jokių didesnių pykčių nebūna. „Galėčiau ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek kartų buvo įvykę kažkokie vaikiški piktumai ar nesusipratimai. Esu principingas ir dažniausiai norėdavau, kad viskas butų pagal mane, todėl tada nuomonės ir išsiskirdavo. Bet pykčio laikymo ar kažkokios negatyvo niekada nebuvo“, – atskleidė vyras.

REKLAMA

Nepaisant to, jog pagal statusą jis Amandai nėra tėtis, tačiau jiedu yra artimi: „Esu daugiau draugas, bičiulis ir pašnekovas. Mūsų auros sutampa, sutariame tikrai šauniai. Kai turime laisvo laiko, tuomet keliaujame visi kažkur. Išklausome visas šių dienų aktualijas. Kai buvau pats paauglys, tuomet mačiau visai kitą gyvenimą, o dabar man malonu žinoti, kuo domisi jaunimas, kuo kvėpuoja. Amanda labai protinga, daug mokosi, daug skaito. Jos muzikinis stilius išskirtinis, draugai, jos asmeninė aplinka. Nors ir jauna, bet siela jos yra kur kas vyresnė.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, ar svajoja apie šeimos pagausėjimą, Mantas neslėpė, kad jo požiūris gali kažkam ir nepatikti: „Daugelis supyks ar įsižeis, o gal kaip tik turėsiu bendraminčių atsakant į šį klausimą. Man smagu pabūti trumpai su mažais vaikais, užsiimti, bet pačiam trūksta kantrybės praleisti ilgesnį laiką. Trintis mane pykdo, tiesiog aš toks esu.

Pagalvojus, koks butų sunkus kelias, be proto didelis rūpestis, atsakomybė. Lenkiu galvą žemai prieš tuos, kurie turi savo atžalas, savo džiaugsmus. Tai didelis ir sunkus darbas, bet man pasisekė, kad į mano gyvenimą pasibeldė jau paaugusi įdukra. Gal mano nuomonė vėliau ir pasikeis, bet galiu užtikrinti, kad esu dabar labai laimingas gyvendamas tokį gyvenimą, kokį mūsų šeima yra sukūrusi. 

Kiekvienas iš mūsų susikuriame savo gyvenimą individualiai. Pradedant šeima, vaikais, savų namų jaukumu. Svarbu gyvenime toleruoti vieni kitus ir pasidžiaugti kito laime ir sėkme. Ta proga noriu tarti mūsų gerbėjams, šeimai ir draugams „ačiū“ už tai, jog mus palaiko. Jūs visi esate nuostabūs.“

Ir kaip jie raukiasi taip pat.
Koks bukas straipsnis...
Prancuzu presidentas isimylejo dar klaseje savo mokytoja Bridzita..ir ja vede kai suaugo. Tai tikra MEILE...nera tokiu istatymu,kokiu metu myleti? Jie ir dabar abu gyvna ir labai laimingi.Kodel tik vyrai gali gyventi su per puse jaunesnemis...koks skirtumas.Jie myli vienas kita,jiems abiems gerai,lai gyvena ir buna laimingi...kol mirtis isskirs.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų