Vyras, kurį princesė Diana vadino gyvenimo meile, jos nenorėjo: priežastis bus suprantama ne visiems

Princesė Diana spėjo pavergti ne vieno vyro širdį, o po skyrybų su princu Charlesu ji jautėsi ne tik itin laiminga, bet ir be galo trokštama – daugybė garsių vyrų jai krito po kojomis.

5

Vis dėlto savo gyvenimo meile ji vadino širdies chirurgą Hasnatą Khaną. Jų meilės istorijos detalės žmones domina iki šiol.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras, kurį princesė Diana vadino gyvenimo meile, jos nenorėjo: priežastis bus suprantama ne visiems

Po to, kai išsiskyrė su princu, Diana atsistojo ant kojų pati, ir galėjo patirti visai kitokius gyveno malonumus, kai karališkos taisyklės nustojo ją riboti. Tuo metu jos širdies siekė visi – net ir pats Donaldas Trumpas.

Vis dėlto tuo metu sklandė gandai, kad iš tiesų Diana puoselėja šiltus jausmus širdies chirurgui H. Khanui. Teigiama, kad jiedu susipažino tada, kai princesė ėmė itin domėtis širdies operacijomis.

Vis dėlto šiuos santykius ji slėpė kuo įmanoma labiau – apie tai žinojo tik artimiausi jos patikėtiniai. Buvęs vyresnis liokajus, Paulas Burellis yra sakęs, kad H. Khaną slapta yra ne kartą įvedęs ir į Kensingtono rūmus. Kartais tai darydavo net paslėpęs jį savo automobilio galinėje sėdynėje. 

„Policija manęs niekuomet nestabdydavo, tad įvesdavau jį pro galinį rūmų įėjimą. Būtent taip užsiliepsnojo jų romanas, o vėliau jie eidavo į pasimatymus net ir už rūmų ribų“, – dokumentinėje juostoje apie princesę Dianą sakė jis.

Tiesa, norėdama, kad niekas jos neatpažintų, Diana turėdavo kaip reikiant pasistengti. Ji ne tik persirengdavo tokiais drabužiais, kokių niekuomet nenešiotų, bet ir dėvėdavo perukus. Pora laiką leisdavo Soho rajone, džiazo klubuose, o Dianą labiausiai patraukęs Khano bruožas buvo tas, kad jam nė kiek nerūpėjo jos šlovė ir populiarumas.

O štai turo į Pakistaną metu Diana slapta surado laiko susikti ir su savo mylimojo tėvais jo šeimos namuose. Kai žiniasklaida tai išsiaiškino, Khano tėvai teigė, kad jų sūnus ir Diana – tik geri draugai, tačiau jų artimos draugystės patvirtinimas sukėlė netgi dar daugiau dramos.

REKLAMA

„Idėja, kad Velso princesė ištekės už gydytojo iš Pakistono ir ims su juo gyventi Pakistane paprasčiausiai buvo ne tai, ko mes tikėjomės“, – sakė karališkosios šeimos ekspertė Eve Pollard.

Teigama, kad aplankiusi Khano tėvus, Diana ilgai šnekučiavosi su jo motina – tai rodė, jog ji domisi galimybėmis apie santuoką su pakistaniečiu.

Tiesa, pats H. Khanas tokiu perdėtu žiniasklaidos susidomėjimu patenkintas nebuvo. „Jis nenorėjo jokio sąmyšio – paprasčiausiai norėjo būti širdies chirurgas. Ir tai galima suprasti“, – situaciją komentavo karališkosios šeimos fotografas Arthuras Edwardsas.

„Tokiam žmogui, kaip princesė Diana, sunku sukurti santykius su žmogumi, nes jis nuolat bus nagrinėjamas po mikroskopu“, – pridėjo jis.

1997 metais, susitikę Hyde Parke, Diana ir Hasnatas rimtai susiginčijo, o minėtas ginčas sudaužė moteriai širdį.

„Ji man pasakė: „Niekas niekuomet manęs nenorės. Niekas nenorė to bagažo, kuris ateina su mano gyvenimu.“ Galų gale, ji buvo teisi, nes pasirodo, kad jis nenorėjo gyventi tokiame auksinės žuvelės akvariume“, – sakė korespondentė Jennie Bond.

Kai jos santykiai nuėjo perniek, Diana pasiėmė savo sūnus – princus Harry ir Williamą – ir išvyko atostogauti į Prancūziją. Tam pasirinko artimo šeimos draugo, Mohamedo Al-Fayedo namus. 

Netrukus moteris suartėjo su jo sūnumi Dodi, ir nors tuo metu turėjo sužadėtinė Kelly Fisher, jo ir Dianos nuotraukos išplito po pasaulį. Netrukus jis paliko supermodelį, o buvęs Dianos mylimasis Khanas įtūžo, mat vis dar puoselėjo šiltus jausmus moteriai.

Buvęs Dianos liokajus teigė, kad jo nepamiršti negalėjo ir Diana, kuri kiekvienąkart jam paskambinusi klausdavo apie buvusį mylimąjį. „Ar ji matei? Ar buvai jo bare? Ar jis matė nuotraukas laikraščiuose? Ką jis pagalvojo? Ar jis pavydi? Hasnatas buvo įpykęs, kad Diana galėjo susidėti su kažkuo tokiu, kaip Dodi, nes jis buvo milijonieriaus sūnus, mergišius, Dianai netiko. Jis žinojo, kad jis – ne Dianai“, – sakė P. Burrellis.

Tiesa, vėliau Diana ir vėl susitiko su Khanu – pora viename parke buvo pastebėta vienas ant kito rėkiantys, nė vienas nenorėjo pasiduoti. Tačiau nepraėjus nė 24 valandoms, Diana ir vėl išskrido pas Dodi pratęsti romano, o jau netrukus, rugpjūčio 31-ąją, pakeliui į Paryžių jie abu žuvo avarijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų