tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015“ vyks spalio 15-16 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 4-oje salėje. Renginys skirtas moksleivių ugdymui bei jų integravimui į aprangos ir tekstilės pramonės sektorius.

Renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015“ vyks spalio 15-16 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 4-oje salėje. Renginys skirtas moksleivių ugdymui bei jų integravimui į aprangos ir tekstilės pramonės sektorius.

REKLAMA
REKLAMA

„Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015“ tikslas - sudominti jaunus žmones Lietuvos aprangos ir tekstilės pramone, kuri tapo ypač inovatyvi, naujas technologijas taikanti, konkurencinga pramonės šaka. Taip pat formuoti teisingą tekstilės pramonės įvaizdį, turintį ilgalaikes ir patrauklias verslo plėtros perspektyvas. Didelis dėmesys bus skiriamas ir kitų amžiaus grupių žmonių pritraukimui į aprangos ir tekstilės pramonės sektorių. Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija kartu su Lietuvos darbo birža jau trečius metus iš eilės organizuoja „Darbo mugę“. Tai interaktyvi skelbimų lenta, kurioje įmonės kviečiamos pateikti skelbimus apie darbuotojų, specialistų ar partnerių paiešką. Tuo pačiu jauni žmonės ar specialistai, ieškantys darbo, gali pateikti informaciją apie save visai tarptautinei aprangos ir tekstilės pramonės verslo bendruomenei, susitikti su potencialiais darbdaviais ir aptarti įsidarbinimo galimybes. Taip pat darbo mugės metu vyks apskritojo stalo diskusija: Užimtumo galimybių didinimas aprangos ir tekstilės sektoriuje. Diskusijos metu Lietuvos darbo birža pristatys priemones darbdaviams, tokias kaip darbo vietų subsidijavimas, užimtumo inicijavimas.

Mūsų tikslas - suvesti tiek ieškančiuosius darbo žmones, tiek pačius darbdavius. „Darbo mugės“ metu studentai galės susirasti vietą praktikai ar susipažinti su būsimais darbdaviais. Kadangi „Darbo mugę“ organizuojame jau trečius metus, rezultatas tikrai yra.“ – pasakojo Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos gen. direktoriaus pavaduotoja Indrė Bernotienė. Dar prieš 14 metų Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija pradėjo organizuoti jaunųjų dizainerių konkursą ir savo veiklą tęsia iki dabar. Šis projektas padeda jaunam specialistui įsitvirtinti darbo rinkoje ir atrasti savo sėkmės kelią. Tokie dizaineriai, kaip: Kęstutis Lekeckas, Giedrius Paulauskas, Kristina Kropenytė, Lilija Larionova, Egidijus Rainys, Remigijus Uzdras, Deimantė Songailienė, Kristina Kolevaitytė savo kelią į dizaino aukštumas pradėjo būtent šiame konkurse. Šiemet kompetetingai Baltijos šalių jaunųjų dizainerių konkurso „Turkish Airlines Young Designers Competition“ komisijai vadovaus Vytenis Pauliukaitis, o konkurso pagrindinis rėmėjas Turkish Airlines nugalėtojui skirs du bilietus į Stambulą. Konkurso dalyvius atrinko Vilniaus Dailės Akademijos, Kauno Technologijos Universiteto, Vilniaus Kolegijos, Vilniaus dizaino kolegijos, Kauno kolegijos, Talino Kolegijos (Estija), Rezeknės Kolegijos (Latvija), Šiaulių profesinio rengimo centro, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio renginio centro dėstytojai. Ant podiumo bus pristatyta 15 jaunųjų dizainerių kolekcijų. Todėl nepraleiskite progos susipažinti su jaunaisiais talentais!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų