Vilnių sudrebins pirmasis miesto festivalis: susirinks patys geriausieji

Jau šį vakarą Vilniuje, Kalnų parke įvyks pirmasis miesto festivalis „M.A.M.A. vasara“, kurio scenoje pasirodys net 19 šalyje žinomiausių atlikėjų ir grupių. Sostinės širdyje įvyksiantis renginys žada daugiau nei 5 valandų nenutrūkstantį muzikos šou, kuriame klausytojai sulauks ir daugybės muzikinių premjerų.

4

„Tai ilgai šlifuota miesto festivalio idėja, kurios tikslas į vieną sceną suburti geriausius. Tai bus didžiulė šventė ne tik atlikėjams, bet ir susirinkusiems žiūrovams. Sau patinkančios muzikos išgirsti galės kiekvienas – čia persipins įvairios stilistikos atlikėjai ir grupės“, – tikina organizatoriai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnių sudrebins pirmasis miesto festivalis: susirinks patys geriausieji

Festivalis taps ypatingu ir dėl ne vienos muzikinės premjeros. Čia naujus kūrinius žada pristatyti Jovani su Jazzu, Monique, Leon Somov ir Highly Sedated, Daddy Was A Milkman ir dar ne vienas gerai žinomas atlikėjas.

Žiūrovams į festivalio teritoriją organizatoriai duris žada atverti 18 val. Kalnų parke žiūrovai išvys ne tik milžinišką sceną, čia įsikurs maisto ir gėrimų zona bei kitos atrakcijos.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kalnų parke statoma scena

„Mūsų tikslas sukurti naują tradiciją, kuomet vasarą palydėti galėtume su įspūdingu skaičiumi Lietuvos atlikėjų ne kur kitur, kaip tik sostinėje. Tikime, kad Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai šio festivalio laukia ne ką mažiau nei muzikantai“, – teigia organizatoriai.

Šiek tiek po 18 valandos, festivalio startą paskelbs nostalgiško roko grupė „The Station“, o festivalį užbaigs Radistų DJ’s pasirodymas ir fejerverkai.

Festivalyje „M.A.M.A. vasara“ žiūrovai taip pat galės išvysti Donny Montell, Jazzu, Daddy Was A Milkman, GJan, Monique, Vidą Bareikį, Liną Adomaitį, Antikvarinius Kašpirovskio dantis, Ericą Jennings, Bix, Jurgą, 8 Kambarį, Iglę, Mesijų, Beatrich, Liną Adomaitį, bei Leon Somov su Highly Sedated.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų