Vilniaus Šokio akademijos scena pasidalino Egidijus Dragūnas ir Lady Gaga

Nors iki Meilės dienos - vasario 14-osios - dar savaitė, Vilniaus Šokio akademijos steigėja Milana Jašinskytė kartu su partnere Aurelija Griciūte sukvietė akademijos šokėjus į aistringą šokiu vakarą intriguojančiu pavadinimu „Chili for the sweety“.

18

„Manau, kad tikros meilės receptas neapsiriboja tik saldžiais ingridientais, - pabrėžė M. Jašinskytė. – Jei norime, kad meilė būtų skani, joje privalo būti žiupsnelis aštrumo. Tik tada įvertiname tikrą jausmą pulsuojančios, gyvos meilės“.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vilniaus Šokio akademijos scena pasidalino Egidijus Dragūnas ir Lady Gaga

Vilniaus šokio akademijos vakarai seniai garsėja išskirtinai gera muzika, šokių gausa ir įspūdingais pasirodymais. Vieną iš jų dovanojo pati Milana kartu su TV3 televizijos laidų vedėju Mindaugu Rainiu. 2013-aisiais projekte „Šok su manimi“ triumfavusi pora šį kartą prikėlė provokuojančią Lady Gaga ir Egidijaus Dragūno šokio interpretaciją.

„Egidijus yra viena didžiausių nepriklausomos Lietuvos muzikos žvaigždžių. Nepaisant vieno ar kito požiūrio, ar jo elgesio, jis yra aiškus lyderis, - teigė M. Rainys. – Lady Gaga yra viena didžiausių pasaulio žvaigždžių. Mums buvo įdomu pasižiūrėti, ar abi šios žvaigždės sutilptų ant vienos scenos. Dabar galiu pasakyti, kad mūsų pasirodyme vietos užteko abiems. Šokdami mes žaidėme, buvo linksma ir mums, ir žiūrovams“.

REKLAMA

Šį pasirodymą pora sugalvojo prieš tris metus vykusiame projekte. Beje, pasirodyme naudojama viena Lady Gagos vizitinė kortelė - tikra mėsa. Ne paslaptis, kad Mindaugas Ir Milana jau kurį laiką propoguoja vegetarinę mitybą.

„Tai mažas spektaklis, kuriame sukūrėme įvaizdį. Po pasirodymo mėsytę padovanojome labiausiai išalkusiems“, - šypsojosi Milana.

Akademijos vakaro metu pasirodymus surengė ir Pro/ Am poros, regetono, ir solo latino grupės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų