Vilčinskas kratosi mergišiaus etiketės: „dėl to man gyvenime ir nesisekė“

Laidoje „Prieš srovę“ atvirai apie savo gyvenimą po skyrybų prabilęs Arvydas Vilčinskas nustebino laidos žurnalistę Viliją Pilibaitytą-Mią. Žinoma atlikėja Mia bandė aiškintis, kaip dainininkui pavyksta suvilioti už jį daug jaunesnes moteris, tačiau išgirdo ne tai, ko tikėjosi.

„Jūs juokaujate? Ką aš galiu vyrams patarti? Tie vyrai aplinkui žiūrėkite, kas darosi, tik mane daugiau mato visi. Aš nieko nedarau tikrai, nekabinu,“ – mergišiaus etiketės žūtbūt kratosi jis.

Anot atgimimo laikų dainiaus, jis merginų baruose primityviomis frazėmis nevilioja, o per gyvenimą praktiškai nėra turėjęs vienos nakties nuotykių.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilčinskas prabilo apie širdį sudaužiusią meilę: „Norėjosi lįsti į kilpą“

„Mano patirtis sako, kad tiesiog būk natūralus, jei iš tavęs kažką protingo išgirs, gal susidomės. Paskui gal ir kažkas peraugs. Už tai man niekad gyvenime nesisekė ir aš nesiekiau, kad kur nors nusivedei namo ir pernakvojai. Man gyvenime taip nėra buvę“, – atsitiktinių lytinių santykių baidosi dainininkas. „Prieš tai aš bendravau, nežinau kiek laiko: mėnesį, du bendraudavau internetu, telefonu ar dar kažkaip“.

Po ketvirtų skyrybų kurti naujų jausmų Arvydas neskuba ir neturi nė menkiausio noro, kad į jo gyvenimą ateitų vėl nauja moteris.

Reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų