Viešai apie santuoką nekalbanti Skaistė Semenikė: „Nematau prasmės skelbti savo jausmus“

Jau rytoj žiūrovų pamėgtoje TV3 kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ laukia neeilinė dvikova, kurioje dėl geresnės kulinarės vardo susikaus dvi itin charizmatiškos damos – tai menininkė Skaistė Semenikė ir jos draugė, profesionali vizažo meistrė Ana Procenko. O kuri iš jų dviejų gamina geriau, nuspręsti teks jų gerai bičiulei, mados žurnalistei, stilistei bei TV projektų redaktorei Reditai Survilaitei.

26

Abi laidos herojės – žavios, charizmatiškos ir itin veiklios moterys, tačiau tarp gausių darbų, jos randa laiko ir maisto gamybai. Burtai lems, jog Skaistė, kartu su Ilona, gamins silkės kapotinį su bulvių salotomis ir morkų tyre, o Ana, padedama profesionalaus „Kamado Bono“ grilio meistro Vadimo Amosovo, keps jautienos vyniotinį su saulėje džiovintais pomidorais ir žolelėmis. „Ogmios mieste“ užvirs arši kulinarinė dvikova!

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viešai apie santuoką nekalbanti Skaistė Semenikė: „Nematau prasmės skelbti savo jausmus“

Gero humoro nestokojanti tapytoja S. Semenikė, daugiau nei prieš dešimtmetį laimėjusi populiarų televizijos realybės šou, šiandien žinoma kaip talentinga menininkė, kurios darbai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šį rudenį ji surengė net dvi autorines parodas, sulaukusias jai pačiai netikėto didžiulio dėmesio.

„Aš nesitikėjau tiek daug žmonių sulaukti, nes paroda vyko be jokių pakvietimų. Ir jūs nepatikėsite – atėjo apie 200 žmonių“, – su džiaugsmu prisimins S. Semenikė.

Šio ryto Skaistės varžovė Ana Procenko savo srityje taip pat nenusileidžia. Profesionali vizažo meistrė ne tik puikiai valdo teptukus, makiažo paslapčių moko studentus, bet kuria vestuvines sukneles bei laisvalaikiu dirba modeliu.

„Aš visą gyvenimą piešiau, todėl tas piešimas mane ir paskatino pabandyti įkišti pirštus į vizažo sritį. Prieš 9 metus, atsimenu, kai pasakiau savo artimiesiems, jog būsiu vizažistė, visi tik prie smilkinio pasukiojo. Dabar tai vizažisčių pilna, o tuo metu niekas nežinojo šios profesijos“, – apie nelengvą savo kelio pradžią laidoje pasakos Ana.

Skaistė, Ana ir šių varžytuvių teisėja Redita yra tikrai geros bičiulės, tad viena apie kitą gali šnekėti nenustodamos – laidoje netrūks smagių mergaitiškų pokalbių. Viešumoje itin retai apie savo asmeninius santykius kalbanti S. Semenikė bus paklausta ir apie santykius su vyru Viktoru. Moteris negailės jam gražių žodžių.

REKLAMA

„Jis yra nuostabus, geras žmogus, bet nematau prasmės nuolatos apie tai viešai kalbėti, skelbti savo jausmus. Man daug gražiau pasakyti, kad myliu, kartu susėdus ant sofos, o ne visur apie tai kalbėti“, – atvirai laidoje sakys Skaistė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų