Vienoje nuotraukoje – visi gražiausi Lietuvos vyrai? Donatą Montvydą Švedijoje aplankė svečiai

Šiandien, ketvirtadienį, Stokholmo „Globe“ arenoje pasirodymą surengsiantį Donatą Montvydą aplankė būrys bičiulių. Į Švediją pasilabinti su šalies atstovu atvyko atlikėjas Vaidas Baumila ir „Radistai“ Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius.

7

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas sulaukė pagrindinės savo palaikymo komandos „Eurovizjos“ konkurse

„Kažkas minėjo, kad Doncei trūksta šokėjų. Kiti sakė – tiesių plaukų. Na, šokt mes tikrai geriau mokam nei plaukus tiesint, todėl ton sferon nelįsim!! Užsukom Donatui paspausti rankos ir palinkėti sėkmės! O dabar Chicaga! Sėkmės Tau Donny“, – „Facebook“ dalindamasis nuotrauka rašė praėjusių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ V. Baumila, kuris kartu su keturiais bičiuliais keliauja į JAV, Ilinojaus valstiją, Čikagos miestą. 

Ši nuotrauka – džiaugsmas gerbėjų akims. Vienas iš jų socialinėje erdvėje komentavo: „Turbūt visi gražiausi Lietuvos vyrai vienoje vietoje!“

Konkurse Donny Montell sceniniu vardu dalyvausiantis lietuvis pusfinalyje Švedijos sostinėje Stokholme pasirodys devintuoju numeriu ir atliks dainą „I‘ve Been Waiting for This Night“.

REKLAMA

„Šiandien ta diena, kuriai ruošiausi mėnesius. Aš Stokholme, o jūs – kitoje ekrano pusėje. Kviečiu jus stebėti tiesioginę Eurovizijos transliaciją iš Stokholmo LRT klube (Konarskio 49). Būkime kartu!“, – „Facebook“ kviečia D. Montvydas.

Lietuvos dainininkas ir muzikantas D. Montvydas 2012 metais jau atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, vykusioje Azerbaidžano sostinėje Baku – tuomet jis pateko į finalą ir užėmė 14 vietą.

Šių metų didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 14-ąją.

Pernai Lietuvos atstovai Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos duetas „Eurovizijos“ dainų konkurse užėmė 18 vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų