Vienintelis ATB pasirodymas Baltijos šalyse – Žalgirio arena virs didžiuliu naktiniu klubu

Pirmą kartą Lietuvoje rengiamas festivalis 2000-tųjų metų tematika sulaukė didžiulio susidomėjimo. Renginio organizatoriai surinko net 4 grupes, kurios 2000-taisiais metais buvo populiarumo viršūnėje. Tiesa, viena mega žvaigždė, atlikėjas – ATB ir šiandien yra karjeros aukštumoje.

André Tanneberger, geriau žinomas kaip ATB, laikomas vienu geriausiu pasaulio didžėjumi. Manoma, kad jis suformavo dabartinį "Trance vocal" muzikos stilių. Virš 100 tūkstančių eurų kainuojantis didžėjus savo oficialiame puslapyje paskelbė, kad tai bus vienintelis pasirodymas Baltijos šalyse.

Tai labai nustebino ir kiek nuliūdino Latvijos ATB gerbėjus, tačiau netrukus jie pradėjo spačiai pirkti bilietus ir nusprendė vykti į Kauną. "Millennium 2000" festivalyje taip pat pasirodys grupė "Eiffell 65", atlikėja "Sonique" ir "Coco star" su hitu "I need a miracle". Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki "Millnemmium 2000" festivalio pardavime liko tik 2000 bilietų. Žalgirio arenos planas numatomas 8500 lankytojų, nes renginys vyks festivalio formatu.

Pagrindinė miesto arena pavirs didžiuliu naktiniu klubu ir didžiausia „diskoteka" Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų