Viengungis J. Liesis į skirtingus renginius vaikšto tais pačiais drabužiais

Juozas Liesisbuvęs kažkada garsios pop grupės „Bavarija“ narys, šiuo metu dalyvaujantis LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“, panašu, kad po skyrybų su žmona, tapo tikru vakarėlių liūtu.

J. Liesis ketvirtadienio vakarą kartu su kitais žinomais žmonėmis dalyvavo LNK naujojo sezono pristatyme. Renginio aprangos kodas reikalavo, kad drabužiuose būtų koks nors raudonos spalvos akcentas, kadangi pagrindinis naujojo sezono „varikliukas“ – aistra.

Kai kurie svečiai itin stropiai laikėsi reikalavimų – moterys puošėsi raudonomis suknelėmis, avėjo raudonais bateliais ar bent ryškiai dažėsi lūpas. Vyrai reikalavimų paisė gerokai mažiau – kai kurie ryšėjo raudonus kaklaraiščius, batus, ar buvo pasipuošę raudonais marškiniais. Todėl pamatyti ne raudonai apsirengusį vyrą buvo visiškai natūralu, tačiau akylesniems vakarėlių dalyviams į akis galėjo kristi J. Liesio apranga – languoti marškiniai ir mėlyni džinsai, su kuriais vyras pastaruoju metu nuolat matomas viešumoje.

LNK sezono atidarymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)J. Liesis LNK sezono atidaryme (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Praėjusį pirmadienį „Kviečiu šokti“ projekto dalyviai buvo sukviesti į renginį, kurį patys organizatoriai vadino generaline projekto repeticija. Žiniasklaidai buvo pristatytos poros, jų būsimo šokio elementai ir pan.

REKLAMA

Ypatingas dėmesys tada kliuvo būtent J. Liesiui, kuris vienu metu suabejojęs ar jam išvis verta šokti, vis dėlto sugrįžo į projektą ir su savo partnere pademonstravo išmoktus judesius, o Ingrida Kazlauskaitė, iškepusi jam bulvių plokštainį, juokavo: „Sakei, kad tau lengviau iškepti kugelį, negu šokti, taigi jis jau iškeptas, todėl tau reikės užsiimti šokiais“, – šmaikštavo mergina.

Minėtame renginyje J. Liesis pasirodė su languotais marškiniais ir mėlynais džinsais, o su tokia pačia apranga vakar vėl dalyvavo prašmatniame LNK vakarėlyje. Stilistai aprangai turbūt neturėtų priekaištų, tiesiog į akis krenta tai, kad žinomas žmogus skirtingoms progoms renkasi tuos pačius drabužius, kas pramogų pasaulyje visada yra užfiksuojama ir laikoma ne itin sveikintinu elgesiu.

Projekto „Kviečiu šokti“ generalinė repeticija (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Projekto „Kviečiu šokti“ generalinė repeticija (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Projekto „Kviečiu šokti“ generalinė repeticija (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Projekto „Kviečiu šokti“ generalinė repeticija (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)


Rašyti komentarą...
I
Inga
2012-08-31 20:53:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekaip nesuprantu , kas cia blogo ???? Jis ka , smirda , susilamdes , nunesiotais drabuziais ????? Kas blogai ? Kodel zmogus negali buti tiesiog zmogus ? ,,Pakuotes,, skirtos tiems , kas daugiau neturi kuo pasigirti ....
Atsakyti
0

x
xXx
2012-08-31 15:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal žmogus nusipirko 3-4 komplekčiukus ir nešioja sau smagiai. Nei išsiskirti nori, tiek patogu.
Atsakyti
0

t
testeris
2012-09-03 16:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš vieno vakarėlio ėjo tiesiai į kitą... Nespėjo persirengti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų