Viena už kitą gražesnės: Militos salono gimtadienyje – D. Bosas su gražuole dukra

Ketvirtadienį vizažistė Milita Daikerytė sukvietė į antrąjį grožio salono „Studio M“ gimtadienį. Į išskirtinį vakarą susirinko ištikimiausios klientės, tarp kurių netrūko ir žinomų veidų. „Organizuojant šią šventę stengiausi apgalvoti kiekvieną detalę – pastangos atsipirko rezultatu! Viskas pavyko daug sklandžiau nei tikėjausi. Ačiū kiekvienam, kuris prisidėjo išpildant idėjas“, – neslėpdama emocijų kalbėjo salono savininkė.

36

Gimtadienyje buvo pristatyti šeši skirtingi vasaros šventėms tiksiantys įvaizdžiai. 

„Senojo Holivudo stilius paversdavo aktores deivėmis, jos atrodė geidžiamos, bet nepasiekiamos, rengdavosi seksualiai, tačiau stilingai. Dažniausiai jos puošdavosi ilgomis žvilgančiomis suknelėmis su korsetais, atvirais pečiais.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Militos studijos gimtadienis

Gipiūro raštai ir žėrintys siuvinėjimai – kaip iš Getsbio romano. Kai tokia moteris praeidavo – neįmanoma buvo neatsigręžti. Ta stilistika, kaip ir garsios aktorės, liko istorijoje, jų įvaizdžiai nepamirštami. Kas ir kiek praeitų metų, jų pralenkti yra neįmanoma“, – taip sukneles apibūdino jų kūrėja Viktorija Jakučinskaitė.

„Visus modelių įvaizdžius sukūrė grožio salono „Studio M“ meistrai. Pirmą kartą ir pati ypatingai šventei dažiausi ne pati – mane gražino viena iš studijos vizažisčių. Labai džiaugiuosi, kad modelius ir mane papuošė mylima dizainerė Viktorija Jakučinskaitė“, – kalbėjo M. Daikerytė. Drabužio idėją mergina sugalvojo pati, o planus tobulai įgyvendino „Tiulio fėja“ įkūrėja.

Gimtadienio organizavimo darbais rūpinosi pati M. Daikerytė. Vizažistė atskleidė, kad renginių organizavimas yra dar viena jos aistra. Kaip liudija šventės akimirkos, M. Daikerytei tai sekėsi daryti puikiai. Mergina neslepia, kad norėtų tobulėti šioje srityje ir galbūt ateityje vystyti šią veiklą.


Rašyti komentarą...
R
Rim
2018-05-31 23:59:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir kur cia grozi matot
Atsakyti
0

b
birkis
2018-06-01 06:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
gryna kobra rudu akiu,grobuonis...
Atsakyti
0

x
xxL
2018-06-01 10:39:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, kad Bosiene nepavadinsi - labai panaši į transvestitą. Manau pats laikas keisti chirurgą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų