Verslininkas Ž. Grigaitis pademonstravo naują stiliaus hitą – auksinį švarką

Penktadienio vakarą Šiuolaikinio meno centre vyko jau penkioliktoji mados ir stiliaus fiesta „Mados infekcija“, į kurią susirinko madai prijaučiantys žmonės ir būrys žinomų žmonių. Pasižiūrėti naujausių madų atvyko režisierius Oskaras Koršunovas su savo nauja mylimąja Monika, vakarėlių liūtė Diana Martinėlė, žurnalistas Saugirdas Vaitulionis, dizaineris Robertas Kalinkinas, dainininkas Egidijus Dragūnas su savo mylimąja Eleonora, stilingoji Agnė Jagelavičiūtė, mados karalius Juozas Statkevičius ir kiti.

Tačiau bene labiausiai iš žinomų veidų akį traukė verslininkas Žilvinas Grigaitis, kuris, kaip jau tampa įprasta, renginiuose pasirodo itin išsiskiriančia apranga. Mados vakarui Ž. Grigaitis pasirinko itin ryškų aukso spalvos švarką, baltas kelnes, kurių galus specialiai užsiraitojo iki kauliukų, atidengdamas truputį nuogų kojų. Prie tokios aprangos vyras derino smėlio spalvos batus. Tokią verslininko išvaizdą vainikavo itin ryškus įdegis.

Prie sienelės Ž. Grigaitis fotografavosi su dviem lieknomis merginomis, kad užtikrintai neliktų be dėmesio. Vakaro metu verslininkas jautėsi kaip žuvis vandenyje – kai tik turėjo progą, bendravo vis su kitomis žaviomis damomis, ne vieną iš jų apdovanodamas bučiniais į skruostus.

REKLAMA

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vilniuje 15-tąjį kartą vyksta festivalis „Mados infekcija“

„Mados infekcijos“ svečių stilius: ryškiaspalviai drabužiai, įnešę tikro pavasario gūsį 

O. Koršunovas ir jo 21-eriais metais jausnesnė mylimoji pirmą kartą pasirodė viešumoje kartu  

 J. Statkevičiaus išvaizdos metamorfozės: su ilga barzda dizaineris tapo neatpažįstamas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų