Pavasaris – meilės, o vasara – vestuvių metas. Ar bent jau piršlybų...

Praėjusią savaitę daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukęs įvykis -  viešos Pauliaus Kovo piršlybos ilgametei draugei aktorei Nijolei Narmontaitei prezidentūros kieme. Laimingų įsimylėjėlių nuotraukos netruko apskrieti visą Lietuvą.

Viskas tik į gerą ir dainininkės Džordanos Butkutės gyvenime. Neseniai nutraukusi nieko gero nežadėjusius santykius su Sergejumi Gorbonu populiarioji dainininkė paniro į naujų jausmų vandenyną ir jau nebesibijo apie savo laimę, atrastą su taksistu Elegijumi, skelbti visam pasauliui, įskaitant ir žiniasklaidą.

Atrodo, kad pastovius jausmus atrado ir neramioji Nijolė Pareigytė. Mergina, kaip jau tapo įprasta įžymių damų pasaulyje, savo širdį padovanojo krepšininkui Artūrui Jomantui (24).

Tie, kurių gyvenime aistringos meilės etapas jau praeityje, mėgaujasi šeimos ramybe. Džiaugsmas atėjo į Niujorke gyvenančios Svetlanos Griaznovos ir jos sutuoktinio Angelo Acquistos namus. Porai liepos 8 dieną gimė dvynukai. Tuo tarpu Rūta Lukoševičiūtė kol kas dar gyvena pirmagimio laukimo nuotaikomis.

Kiek tyliau Edilijos Šliauderienės ir Nerijaus Juškos gyvenime. Dainininkė, kadaise buvusi Geltona, o vėliau pasivadinusi Iš Stiklo, vis dar tebesiblaško ieškodama savęs. Nepavykus sugrįžti į sceną, Edilija vadina save tiesiog mama ir įspūdingų ateities planų nebekuria. Tuo tarpu Nerijus Juška šoka draugų vestuvėse, o savųjų dar nekelia. Surasti svajonių nuotaką – nelengva užduotis...

Šią savaitę „Veidų lenktynėse“ nebematyti kiek įkyrėjusių veidų – Manto Petruškevičiaus ir Natalijos Zvonkės.


Rašyti komentarą...
R
Rengler
2009-09-06 14:00:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sena sena pasaka..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų