V. Kochanskytė apie meilę iš pirmo žvilgsnio: D. Mertinu negalima nesižavėti

LNK seriale „Pavogta laimė 3" mezgasi nauji jausmai. Pirmajame serialo sezone Genutė (akt. Virginija Kochanskytė) palaidojo vyrą, antrajame sezone ją nustebino grįžusi jaunystės meilė, o trečiajame sezone pradeda megztis kažkas naujo, šviežio ir netikėto.

Elona (akt. Aušra Štukytė), įsijautusi į piršlės vaidmenį, bando Genutei įkvėpti moteriško pasitikėjimo bei ieško tinkamo kompaniono.  Ši siužetinė linija praskaidrina serialą bei parodo, kad jausmai gali užklupti netikėčiausioje vietoje.

Aktorė tikina, kad žiūrovai pamatys, kaip atgyja Genutės ir Alekso (akt. Dalius Mertinas) personažai, kai tarp jų atsiranda kibirkštis. Kaip jie atjaunėja, jų gyvenimai  įgauna perspektyvą žiūrovų sąmonėje, provokuoja jų vaizduotę fantazuoti galimus šių veikėjų istorijos posūkius... Ko gero, kaip tik tada, kai personažai išgyvena savo asmenines dramas, pilni optimizmo, jie pasidaro žiūrovams simpatiški ir įdomūs... Genutės ir Alekso santykių istorijos  vystymasis šiame seriale kuria dar vieną intrigos kupiną siužetinę liniją ir tikrai dovanos žiūrovams malonių valandų.

REKLAMA

Į klausimą, ar tiki meile iš pirmo žvilgsnio, Virginija net nesuabejojus atsako: „Žinoma, tikiu. Ir kaip gi netikėsi, jei pati tai esu patyrusi... Artima siela artimą sielą atpažįsta akimoju. Ir jai visai nesvarbu -  tu aukštas ar žemas, storas ar plonas, juodaplaukis ar geltonplaukis, mėlynakis, ar rudaakis, geras ar blogas, senas ar jaunas... Ji tiesiog jaučia, kad esi savas... O tada galima keliauti, kad ir į pasaulio kraštą, kad ir užrištom akim...(juokiasi)  Kažkurie mūsų serialo herojai, tai pajutę, visų žiūrovų, sakyčiau, gal net ir pačių veikėjų, ir net juos vaidinančių aktorių nuostabai, labai netikėtai taip ir pasielgs...“

Bet jeigu neaplanko meilė iš pirmo žvilgsnio, tuomet ir piršlybos yra geras dalykas teigia aktorė: „Piršlybos  gali būti romantiškos, ir pikantiškos, ir pilnas žaismės... O, jeigu piršlybos sėkmingos, tai ir gyvenimą kuriančios...“

Aktorė V. Kochanskytė teigia, kad išgyventi meilę  filmavimo aikštelėje Genutės personažui buvo tikrai buvo lengva.

„Serialo ,,Pavogta laimė“ kūrybinė grupė labai draugiška, kūrybinga, jautri, o veikėją, kurį įsimyli mano herojė, kuria puikus aktorius, geras žmogus ir ne tik mano, bet, žinau, ir serialo žiūrovių, nuomone, - juo neįmanoma nesižavėti... O jei dar pridurti, kad ir visa grupė džiugiai pritarė tokiems šių serialo herojų siužetinių linijų posūkiams, tai tik patvirtina, kad meilės jausmai į mūsų gyvenimą atneša daugybę teigiamų emocijų“.

Serialas „Pavogta laimė 3. Pavojinga sąjunga“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20 val. per LNK


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų